Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Bieg Konstytucji w sobotę 4 maja – zapraszamy do udziału! Zapisy ruszyły!

2019-03-30

Gazeta w Choroszczy

Zapraszamy do udziału w III edycji BIEGU KONSTYTUCJI, który odbędzie się 4 maja! Trasa będzie liczyła 5 km. Tym razem startujemy w Parku Linowym, a kończymy w Agroturystyce Jeroniczówka. Start biegu o godz. 12.00!

Strona elektronicznych zapisów


Wpisowe wynosi 25 zł od osoby (35 zł w dniu biegu), a na każdego uczestnika – bez względu na wynik sportowy – będzie czekał pamiątkowy medal. Oprócz tego, najlepsi w kategorii damskiej i męskiej otrzymają statuetki – w kategoriach gminnej i open.

 

Po zakończeniu biegu, na wszystkich będzie czekał posiłek regeneracyjny. Dla najmłodszych także będą dwa biegi na krótszych dystansach po terenie Parku Linowego.

 

Więcej informacji – wkrótce. Szczegóły będą aktualizowane w tym artykule, a także na stronie wydarzenia na Facebook’u.

 


 

Trasa biegu:


 

Start biegu będzie w Parku Linowym, następnie trasa będzie wiodła drogą asfaltową w stronę Choroszczy, ulicami: T. Kościuszki, J. Piłsudskiego, kard. S. Wyszyńskiego, A. Chodkiewicza i z powrotem T. Kościuszki, i dalej tą samą trasą do mety w Agroturystyce Jeroniczówka. ZAPRASZAMY!