Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Ogrodniki powitały bociany z Afryki

2019-05-21

Gazeta w Choroszczy

W niedzielę 19 maja we wsi Ogrodniki odbyło się rozdanie nagród w konkursie plastycznym, skierowanym do najmłodszych mieszkańców wsi. Konkurs był zatytułowany “Ogrodniki witają bociany z Afryki”. Był on inicjatywą Sołtysa Leszka Zaleskiego, natomiast radni wsi postarali się, by na dzieci czekały ciekawe nagrody, takie jak: książki, zestawy do malowania, okulary przeciwsłoneczne, smycze na klucze, plecaczki oraz coś słodkiego.

Nagrodą za pierwsze miejsce była wodoodporna kamera sportowa. Część nagród została ufundowana przez firmy Instapage Poland sp. z o.o. oraz Project Med, a także przez samych mieszkańców wsi Ogrodniki.

 

“Nadesłane prace pokazały jak bardzo kreatywne są dzieci z naszej wsi. Użyły one bardzo różnorodnych metod, perspektyw, wykazały się dużą wyobraźnią oraz olbrzymimi zdolnościami plastycznymi.” – relacjonuje radny wsi, Tomasz Kułakowski.

 

To na pewno nie ostatnia taka inicjatywa z naszej strony – zapewnia Sołtys Ogrodnik Leszek Zaleski. Przy następnym konkursie zorganizujemy jeszcze lepsze nagrody i być może do zabawy zaprosimy sąsiednie wsie. Obecnie jednak pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom oraz zaangażowanym w przygotowania.

TK

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]