Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

V Wakacyjna „Liga Szóstek” w piłce nożnej – ruszyły zapisy

2019-06-10

Gazeta w Choroszczy

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza wszystkich sympatyków futbolu do udziału w V edycji Wakacyjnej „Ligi Szóstek” w piłce nożnej o Puchar Dyrektora M-GCKiS. Mecze odbywać się będą na kompleksie sportowym „Moje boisko – ORLIK 2012” w Choroszczy przy ul. Pałacowej w okresie lipiec-sierpień.

Planujemy rozegranie ligi w dwóch kategoriach: szkół podstawowych i kategorii „OPEN”.

 

W rozgrywkach mogą występować drużyny bez limitu liczby zawodników, a także bez ograniczeń jeśli chodzi o zamieszkanie, czy zawodników zgłoszonych w PZPN; jedyne ograniczenie jest takie, że medalami zostanie odznaczonych 15 zawodników – tych, którzy rozegrali największą liczbę meczów w danej drużynie na podium.

 

Drużyny w kategorii szkół podstawowych są zwolnione z wpisowego, natomiast w przypadku drużyn w kategorii „OPEN”, wpisowe wynosi 150 zł od drużyny. Planowany start rozgrywek w lipcu, w zależności od liczby chętnych do gry zespołów – mecze będą się odbywać w dni powszednie, w godzinach popołudniowo-wieczornych. 

 

Zgłoszenia zawierające: nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana, numer kontaktowy – przyjmowane są do dnia 27 czerwca 2019r. porzez e-mail: sport@choroszcz.pl.

 

Zapraszamy!