Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Doroczny koncert Pracowni Muzycznej M-GCKiS

2019-06-12

Gazeta w Choroszczy

Po pełnym pracy, emocji i muzycznych przeżyć sezonie kształcenia w Pracowni Muzycznej M-GCKiS, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejny już koncert finałowy uczniów Jacka Bartnickiego (klasa gitary i perkusji) oraz Michała Szymczuka (klasa pianina).

Podczas koncertu podopieczni instruktorów zaprezentują swoje umiejętności. Będziemy mogli wysłuchać utworów w ich wykonaniu, które szkolili pod okiem animatorów M-GCKiS.

 

Zapraszamy 14 czerwca 2019 r. do galerii M-GCKiS i wysłuchania przygotowanych recitali. Koncert rozpocznie się o godz. 17.00.

 

 Podczas koncertu zaprezentują Oni swoje umiejętności. Będziemy mogli wysłuchać utworów w ich wykonaniu, które szkolili pod okiem animatorów M-GCKiS: Jacka Bartnickiego (klasa gitary i perkusji), a także Michała Szymczuka (klasa pianina).

 

Zachęcamy do przybycia 14 czerwca 2019 roku do galerii M-GCKiS i wysłuchania przygotowanych recitali. Koncert rozpocznie się o godz. 17:00.