Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

2019-06-14

Gazeta w Choroszczy

7 czerwca w ramach 38. obchodów Dni Choroszczy, gościliśmy w Bibliotece Publicznej w Choroszczy Krystynę Bezubik – doktora literaturoznawstwa, pisarkę, nauczycielkę z wieloletnim doświadczeniem. Swoje teksty publikowała w „Fa-arcie”, „Epei”, „Zupełnie Innym Świecie”, przez wydawnictwo Nowy Świat wydała tomik opowiadań pt. „Podróż”. Prowadzi swój blog firmowy. Na organizowane przez siebie kursy pisania zaprasza osoby, które są gotowe wypuścić swoje teksty z szuflady lub marzą, by pisać, ale nie wiedzą, jak zacząć.

Na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki Pani Bezubik poprowadziła warsztaty pt. „Siła kobiecych marzeń”. Na początku spotkania każdy z klubowiczów miał za zadnie napisać swoje marzenia, a później autorka próbowała nam przekazać, od czego należy zacząć, aby te marzenia się spełniły. Również bardzo ciekawie opowiadała o swojej twórczości, jak powstają jej kolejne książki.

 

Na koniec spotkania było dużo pytań do gościa, można było nabyć książki autorki oraz otrzymać autograf.

 

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]