Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Piknik Rodzinny w Złotorii

2019-06-19

Gazeta w Choroszczy

W niedzielne przedpołudnie 9 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Złotorii odbył się Piknik Rodzinny. Celem festynu była integracja uczniów, nauczycieli i rodziców oraz wspólna zabawa na świeżym powietrzu.

Piknik stał się okazją do zaprezentowania występów artystycznych uczniów ze Szkoły Podstawowej w Złotorii. Imprezę uświetniły występy: „Zeróweczka” przedstawiła inscenizację „Głodna gąsienica”, klasa I zatańczyła z szarfami i wstążkami. Uczennice i uczniowie uczęszczający na koło teatralne przedstawili inscenizację „Bajeczki z morałem”. Występ muzyczny przygotowali również uczniowie ósmej klasy.

 

Odbył się również Konkurs Informatyczny „Programowanie Wizualne”. Nie zabrakło akcentów sportowych, m.in. rzut kaloszem, wyścig rowerowy, strzał do bramki. Na pikniku wystąpił również zespół „Galaxy” działający przy Miejskiej Orkiestrze Dętej w Białymstoku. Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji: stoisko z grami, malowanie twarzy i portretów, „dmuchańce”, animacje i zabawy, wata cukrowa, pokaz baniek mydlanych. Amatorzy grilla mieli możliwość zjedzenia pieczonej kiełbaski. Piknikowe menu uświetniły domowe wypieki przygotowane przez rodziców i nauczycieli naszej szkoły.

 

Nad całością imprezy czuwała Pani Monika Prejzner - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Złotorii. Ogromną rolę w przygotowaniach do pikniku odegrali nasi wspaniali rodzice, którzy włożyli niemałą pracę i zaangażowanie, co pozwoliło na zorganizowanie tegorocznego festynu rodzinnego. Jak udana to była impreza, niech świadczą uśmiechy dzieci, które zobaczyć można w galerii na stronie internetowej Szkoły w Złotorii.

Pani Monika Prejzner Dyrektor SP w Złotorii oraz Rada Rodziców składają serdeczne podziękowania sponsorom wydarzenia, a także wszystkim osobom, które wsparły organizację pikniku - za pomoc, życzliwość, zrozumienie, hojność i ofiarność: ALUTRAST Producent Stolarki Aluminiowej, Grzegorz Roszkowski, Sklep Spożywczo-Przemysłowy w Złotorii, Krzysztof Wiśniewski, Kamieniarstwo KASTOM, BRAMBUD mgr inż. Adam J. Miastkowski, Bank Spółdzielczy w Białymstoku Oddział w Choroszczy, Firma Schenker sp.zo.o, Firma Gold Michał Czerwiński, Firma Gizo, Grzegorz Niewiński, Kabo sp.j. Zakład mięsny Borowik A., Karpieszuk W., Salon Fryzjerski PASTELLE Edyta Skwira, Andzik Sklep Serwis – Quady, Skutery, Rowery, Burmistrz Choroszczy Pan Robert Wardziński, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Choroszczy.


Zabawa była przednia, a najważniejsi uczestnicy imprezy – dzieci szalały podczas zabaw, konkursów i innych, przygotowanych specjalnie na ten dzień, atrakcji.