Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Doroczny Koncert Pracowni Muzycznej już za nami

2019-06-21

Gazeta w Choroszczy

14 czerwca w galerii M-GCKiS odbył się koncert na zakończenie sezonu Pracowni Muzycznej Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Zaprezentowały się uczennice i uczniowie klasy pianina pana Michała Szymczuka oraz klasy gitary i perkusji pana Jacka Bartnickiego.

Pianiści grali głównie repertuar klasyczny; w przestrzeni galerii rozlegały się dźwięki pianina, nieraz bardzo trudnych utworów. Młodzi adepci sztuki dzielnie radzili sobie z instrumentem.

 

Z kolei wśród gitarzystów dominowały melodie bardziej popularne. Niektóre swoim głosem wspierał sam pan Jacek.

 

W podziękowaniu za występ, dyrektor Centrum Kultury Przemysław Waczyński wręczył każdemu artyście różę. Oprócz gitary, podczas podsumowania działaności pracowni muzycznej M-GCKiS, odbyły się także występy połączone z perkusją (chwilami było naprawdę głośno). Całość zakończyła się wspólnym zdjęciem.

 

Chętnych do podjęcia nauki gry na pianinie, gitarze lub perkusji zapraszamy już w nowym roku szkolnym! Wiek nie gra żadnej roli, na rozwijanie swoich pasji nigdy nie jest za późno!

 

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]

 

Więcej zdjęć na Facebooku M-GKiS