Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Zuzanna Celmer w Dyskusyjnym Klubie Książki

2010-10-08

Gazeta w Choroszczy

W ramach działalności Dyskusyjnych Klubów Książki 29 września 2010 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chroszczy gościliśmy Panią Zuzannę Celmer - znaną psycholog i licencjonowaną psychoterapeutkę, autorkę dziewi

Spotkanie z Zuzanną Celmer w M-GCK W ramach działalności Dyskusyjnych Klubów Książki 29 września 2010 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chroszczy gościliśmy Panią Zuzannę Celmer - znaną psycholog i licencjonowaną psychoterapeutkę, autorkę dziewięciu książek o tematyce małżeńskiej, społecznej i rodzinnej, z których trzy zostały przetłumaczone na języki obce.

Zuzanna Celmer od piętnastu lat prowadzi seminaria szkoleniowe. Od lat współpracuje z różnymi czasopismami oraz portalami internetowymi. Prowadzi terapię indywidualną, szkolenia dla firm, współpracuje z uniwersytetami trzeciego wieku. Często pełni również rolę eksperta w radiu i telewizji.

Na nasze spotkanie - oprócz stałych klubowiczów DKK - zaprosiliśmy również młodzież z Zespołu Szkół w Choroszczy. Podczas spotkania zakuliśmy do biblioteki cztery książki Zuzanny Celmer:

- „Jak zbudować szczęśliwy związek partnerski?”
- „Jak poradzić sobie z własna zazdrością?”
- „Co wiemy o sobie i naszym życiowym partnerze?”
- „Jak zrozumieć siebie i ukochana osobę?”

Na następne spotkanie autorskie w ramach DKK zapraszamy 10 grudnia 2010 roku z panią Barbara Kosmowską, autorką takich bestsellerów jak „Teren prywatny” i „Prowincja”.

Elżbieta Wróblewska
Kierownik Biblioteki