Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Zaginął Radosław Poczykowski - pracownik UwB

2010-10-09

Gazeta w Choroszczy

Zaginiony wyszedł z domu w minioną środę (6 października) kilka minut po godzinie 8.00 rano i do tej pory nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.Radosław Poczykowski ma 35 lat. Pracuje na Uniwersytecie w Biał...

Radosław PoczykowskiZaginiony wyszedł z domu w minioną środę (6 października) kilka minut po godzinie 8.00 rano i do tej pory nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Radosław Poczykowski ma 35 lat. Pracuje na Uniwersytecie w Białymstoku. Mężczyzna wyszedł z domu w środę rano. Odprowadzał córkę do przedszkola na ul. Zagórnej. Potem ślad po nim zaginął. Nie pojawił się na żadnym z umówionych spotkań, nie skontaktował się z rodziną. Wieczorem zaginięcie zgłoszono na policję. Radosław Poczykowski w niedzielę, 3 października, poprowadził po Białymstoku wycieczkę śladami PRL-u.

Mężczyzna nosił okulary, ubrany był w ciemne dżinsy, czarną kurtkę, czarne buty. Miał też plecak w tym kolorze, a przy sobie dowód osobisty. Mężczyzna od około 10 lat leczy się na depresję.

Dane zaginionego:

Radosław POCZYKOWSKI, lat 35
ur. 15.02.1975 r.
zam. Białystok, ul. Mieszka I 2/1 m 35
ostatnio przebywał – Białystok, ul. Zagórna 39 m 57
Rysopis: wzrost około 175 cm, waga 80 kg, średnia budowa ciała, włosy ciemny blond siwiejące, oczy niebieskie, twarz owalna, uszy średnie.

Prosimy wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub mogą przyczynić się do jego ustalenia o kontakt z Komendą Miejską Policji w Białymstoku lub z inną najbliższą jednostką Policji telefon 997 bądź 112.

Do poszukiwań Radosława Poczykowskiego włączyła się także ITAKA.

- Ktokolwiek widział Radosława Poczykowskiego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję - mówi Dorota Kalinowska z ITAKI Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych.

Znajomi i przyjaciele utworzyli stronę internetową www.szukamyradka.blogspot.com, na której informują na bieżąco o przebiegu poszukiwań. (IH)

Radosław Poczykowski