Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej

Zakończenie sezonu ligi gminnej i początek Pucharu Ligi

2010-10-12

Gazeta w Choroszczy

Zakończyły się rozgrywki piłkarskiej ligi gminnej. Pierwsze miejsce (trzeci raz z rzędu) zdobyła drużyna z Izbiszcz, na podium znalazły się drużyny Lambady Choroszcz (II miejsce) i Żółtek (III miejsce). Izbiszcze zdek...

Mecz Lambada-Izbiszcze, fot. www.lambada-choroszcz.futbolowo.plZakończyły się rozgrywki piłkarskiej ligi gminnej. Pierwsze miejsce (trzeci raz z rzędu) zdobyła drużyna z Izbiszcz, na podium znalazły się drużyny Lambady Choroszcz (II miejsce) i Żółtek (III miejsce).

Izbiszcze zdeklasowały rywali, wygrywając w 13 z 14 spotkań. Jedyną drużyną, która pokonała mistrza był zespół Lambady. W tym sezonie na gminnych boiskach rozegrano 56 spotkań, w których strzelono 341 bramek. Wyniki poszczególnych spotkań można znaleźć na stronie Lambady Choroszcz: www.lambada-choroszcz.futbolowo.pl

W niedzielę 10 października na stadionie w Choroszczy nastąpiło podsumowanie rozgrywek z udziałem burmistrza Choroszczy Jerzego Ułanowicza. Pierwsze trzy zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i medale. Wręczono także nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem ligi - drugi raz z rzędu - został wybrany Bartłomiej Sadowski z Izbiszcz, który zdobył także nagrodę dla króla strzelców (28 bramek). Najlepszym bramkarzem został Paweł Szczygielski (Izbiszcze), a miano najlepszego obrońcy przypadło Maciejowi Żmójdzinowi z Żółtek.

Wkrótce fotorelacja z wręczenia medali.

Tabela:

Puchar Ligi

W niedzielę rozegrano także mecze 1/4 Pucharu Ligi, który jest rozgrywany po zakończeniu sezonu ligowego. W pierwszych spotkaniach Lambada zremisowała z Żółtkami 1-1, a Rajkom przegrał z Izbiszczami 3-8.

Mecze Pucharu Ligi:

1/4
Lambada – Żółtki 1-1 – rewanż 17.10
Złotoria – LZS Choroszcz – 17-24.10
Rajkom – Izbiszcze 3-8 – rewanż po zawodach wojewódzkich w których wezmą udział Izbiszcze