Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Dzień Nauczyciela w szkołach z gminy Choroszcz

2010-10-12

Gazeta w Choroszczy

Różne terminy, ale program obchodów podobny - szkoły z gminy Choroszcz będą świętowały Dzień Edukacji Narodowej na przestrzeni trzech dni. Najwcześniej, bo już jutro (13 października) odbędą się uroczystości w Szk...

Dzień Nauczyciela w Choroszczy, foto: Izolda HukałowiczRóżne terminy, ale program obchodów podobny - szkoły z gminy Choroszcz będą świętowały Dzień Edukacji Narodowej na przestrzeni trzech dni. Najwcześniej, bo już jutro (13 października) odbędą się uroczystości w Szkole Podstawowej w Kruszewie.

Program uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela jest podobny we wszystkich szkołach: będą życzenia dla nauczycieli, akademie przygotowywane przez uczniów oraz nagrody dla najlepszych pedagogów od dyrektorów szkół i Burmistrza Choroszczy. Dodatkowo w Zespole Szkół w Choroszczy wystąpi Chór Miejski pod dyrekcją Jerzego Tomzika.

Najwcześniej świętować będą nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Kruszewie – tu obchody Dnia Edukacji Narodowej odbędą się 13 października o godz. 12.45. Tradycyjnie, 14 października uroczystości będą miały miejsce w szkołach podstawowych w Choroszczy (o godz. 9.00) i Rogowie (o godz. 11.00) oraz w Zespole Szkół w Choroszczy (o godz. 9.00). Z kolei, najpóźniej świętować będzie Szkoła Podstawowa w Złotorii – 15 października o godz. 9.00.

We wszystkich szkołach dzień 14 października jest wolny od lekcji. W Złotorii i Kruszewie odbędą się jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. (IH)