Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Koncert zespołu „Wiatr”

2019-07-22

Gazeta w Choroszczy

W niedzielny wieczór 21 lipca na odnowionym Rynku 11 Listopada odbył się koncert zespołu „Wiatr”. Zespół składa się z dwóch gitarzystów: Leszka Sełko i Aleksieja Bogdanowa, którzy swoim występem oczarowali licznie...

W niedzielny wieczór 21 lipca na odnowionym Rynku 11 Listopada odbył się koncert zespołu „Wiatr”. Zespół składa się z dwóch gitarzystów: Leszka Sełko i Aleksieja Bogdanowa, którzy swoim występem oczarowali licznie zgromadzoną publiczność.

Były piękne ballady śpiewane i w języku polskim, ale także w białoruskim. Zespół wykonał zarówno swoje kompozycje, jak i covery znanych piosenek. Wieczór upłynął w atmosferze lirycznych pieśni, nieraz pełnych tęsknoty i pozytywnych uczuć. Był to niezwykle udany koncert, czego wyrazem były gorące brawa i entuzjazm słuchaczy.

Wydarzenie odbyło się w ramach II edycji Festiwalu Wzajemności współfinansowanego ze Środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień na terenie gminy Choroszcz.

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]