Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Puchar Polski: tylko Izbiszcze z awansem do II rundy

2019-08-19

Gazeta w Choroszczy

18 sierpnia zostały rozegrane mecze I rundy Pucharu Polski. Na tym etapie rozgrywek zagrały rezerwy Narwi Choroszcz, Izbiszcze, Lambada Choroszcz i LZS Choroszcz. Było pewne, że w drugiej rundzie zaprezentuje się przynajmniej jedna drużyna, bowiem w „gminnych derbach” zmierzyły się Narew II Choroszcz i Izbiszcze. Górą byli zawodnicy z Izbiszcz, którzy bez problemów wygrali 5-0.

W drugim meczu rozegranym na Stadionie Miejskim w Choroszczy Lambada Choroszcz, mimo prowadzenia do przerwy 2-0, przegrała 2-3 z KS Sokoły.

 

Trzecie spotkanie to wyjazdowy mecz LZS Choroszcz z Pogonią Łapy. Rywale do przerwy prowadzili 1-0, drugą połowę 2-1 wygrał LZS – dogrywka nie dała skutku i o awansie zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy Pogoni wygrywając 5-4.

 

Wyniki I rundy PP (niedziela, 18 sierpnia):

Narew II Choroszcz – Izbiszcze 0-5
Lambada Choroszcz – KS Sokoły 2-3
Pogoń Łapy – LZS Choroszcz 2-2, k.5-4

 

W II rundzie, która planowana jest na środę 28 sierpnia zagrają Izbiszcze i pierwsza drużyna Narwi Choroszcz. Gdy będą znani rywale, wówczas poinformujemy.

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]

fot. Tomasz Grynasz
fot. MKS Pogoń Łapy