Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Porażka Narwi na inaugurację Ligi Okręgowej, w sobotę w Choroszczy zagrają rezerwy

2019-08-22

Gazeta w Choroszczy

Od minimalnej porażki rozpoczęli zmagania w Lidze Okręgowej zawodnicy Narwi Choroszcz. W pierwszym spotkaniu rozegranym na Stadionie Miejskim w Choroszczy Narew uległa 0-1 Orłowi Kolno.

Spotkanie miało dosyć wyrównany przebieg: Narew straciła bramkę w I połowie po stałym fragmencie gry, w drugiej miała delikatną przewagę, ale nie udało się strzelić choćby bramki dającej remis.

 

W drugim meczu Narew zagra na wyjeździe z KS UM Krynki. 

 

1. kolejka: Piast Białystok – Narew Choroszcz /przełożony/
2. kolejka, 17 sierpnia: Narew Choroszcz – Orzeł Kolno 0-1 (0-0)


Skład: Rafał Dołęgowski – Jakub Garbowski, Rafał Lenczewski (2xż.k, cz.k.), Adrian Suszczyński, Mariusz Daniluk – Damian Czyżewski, Damian Mojsak (’80 Robert Krysztopik), Grzegorz Pieczywek (’25 Tomasz Sawicki), Damian Garbowski (’75 Krystian Sokół), Mateusz Szymaniuk – Paweł Kieżel (’63 Michał Kucharewicz).

 

3. kolejka, 25 sierpnia, 17:00: KS UM Krynki – Narew Choroszcz 

 

Tabela:

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]

 


 

Rezerwy A-Klasa:

Po meczu Pucharu Polski, Narew II Choroszcz, grająca w podlaskiej A-klasie, rozpoczyna sezon ligowy. W pierwszym meczu rezerwy zagrają na Stadionie Miejskim w Choroszczy z KS Sokoły. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00. Zapraszamy! 

 

1. kolejka: Narew II Choroszcz – KS Sokoły, sobota 24 sierpnia godz. 16.00 /Stadion Miejski w Choroszczy/