Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Konkurs Transgraniczny „Kierunek – Przyszłość”

2019-09-12

Gazeta w Choroszczy

Szkoła Podstawowa w Choroszczy kolejny raz brała udział w Transgranicznym Konkursie dla Szkół. Drużyna w składzie: Marta Olik 8 B, Daria Wyszyńska 8 C, Piotr Wrona 7 A, Jan Żmujdzin 7A przeszła do finału i w dniach 11-14 września spotykają się z 8 najlepszymi drużynami z Polski, Białorusi i Ukrainy. Tegoroczne hasło konkursu to: „Kierunek – Przyszłość!”

Podczas turnieju uczniowie musieli zaprezentować swoje talenty w technice, sztuce, tańcu oraz śpiewie. Jednym z zadań konkursowych, oprócz m.in. ułożenia i zaśpiewania piosenki, utworzenia maszyny przyszłości, było nagranie filmiku przedstawiającego zespół, a także miejscowość pochodzenia.

 

Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy, jak również innych zwycięskich ekip. Jeśli się spodoba, prosimy o polubienia :)

 

Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować osobom i instytucjom, które pomogły nam w realizacji naszych zadań:

- dyrekcji i pracownikom Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Choroszczy, w szczególności pani Karolinie Gołębiewskiej za pomoc w nagraniu filmiku;

- dyrekcji i pracownikom firmy MARAND – A. Półkośnik i Wspólnicy;

- Urzędowi Miejskiemu w Choroszczy;

- dyrekcji i pracownikom Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy;

- pani Małgorzacie Żmujdzin.

 

Koordynator Joanna Chmur