Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Zapraszamy na warsztaty „DoMowy” w bibliotece!

2019-09-13

Gazeta w Choroszczy

„DoMowy” to warsztaty przygotowane z myślą o dzieciach w wieku ok. 3-7 lat, a także rodzicach, którzy na co dzień towarzyszą im w rozwoju mowy i z zaciekawieniem obserwują, jak dzieci tworzą język.

Zajęcia składają się z dwóch części. Pierwsza to zabawy — gry słowne oraz czytanie tekstów literackich, które są okazją do odkrywania znaczenia słów, pobudzają wyobraźnię i dodatkowo zachęcają do tworzenia słownika domowego – rodzinnego archiwum słów. Druga zaś to warsztaty plastyczne, których celem jest utrwalenie w formie obrazkowej rodzinnych słówek, powiedzonek, a także dziecięcych neologizmów.

 

Zajęcia wymagają od uczestników przyniesienia słów (dziecięcych wynalazków słownych) zgodnie z hasłem spotkania „Przynieście wasze słowa na warsztaty w bibliotece!”.

 

Termin: 28.09.2019

 

Godzina 10:00-12:00

 

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy

 

Liczba miejsc ograniczona! Zapisy i szczegółowe informacje – w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Choroszczy (tel. 85 710 23 93).