Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Wernisaż wystawy prac Patrycji Malinowskiej

2019-09-18

Gazeta w Choroszczy

Już 20 września o godz. 18:00 wernisaż wystawy prac Patrycji Malinowskiej w Galerii M-GCKiS w Choroszczy. „Interesuję się głównie rysowaniem (zarówno tradycyjnym jak i graficznym), również czytaniem, animacją oraz w m...

Już 20 września o godz. 18:00 wernisaż wystawy prac Patrycji Malinowskiej w Galerii M-GCKiS w Choroszczy.

„Interesuję się głównie rysowaniem (zarówno tradycyjnym jak i graficznym), również czytaniem, animacją oraz w małym stopniu mangą z uwagi na styl oraz techniki wykonywania rysunku. Myślę, że to było głównym powodem, dzięki któremu zainteresowała mnie właśnie manga.
Rysunkiem interesuję się już od małego. Ale wzięłam się za to na poważnie 3 lata temu. Zaczęłam od tamtego czasu uczyć się podstaw oraz różnych technik. Z czasem zajęłam się również grafiką komputerową. Ale gdy zaczynasz pracę z grafiką, uczysz się wszystkiego od nowa.
Specjalizuję się w wielu stylach, od stylu komiksowego po styl semi-realistyczny. Swoje prace wykonuję w różnych technikach. Raz kredkami, akwarelami, a czasami nawet i czarnym tuszem. Lecz ostatnio bardziej skupiłam się na rysunku graficznym.
Jestem samoukiem, i nigdy nie uczęszczałam na jakiekolwiek zajęcia z rysowania. Tak samo jest ze szkołą, zamiast iść do szkoły plastycznej wybrałam szkołę mundurową. Mimo szkoły, która nie jest ukierunkowana na plastykę, będę nadal rysować. Planuję rozwijać swoją pasję, mam nadzieję, że uda mi się kiedyś stworzyć własny komiks lub animację.”