Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Ponownie zagrano razem dla Fundacji „Pomóż Im”

2019-09-19

Gazeta w Choroszczy

W piątek 13 września odbyła się II edycja Turnieju Charytatywnego „Gramy Razem” zorganizowanego przez Narew Choroszcz i Fundację „Pomóż Im”, która prowadzi hospicjum dla dzieci. W poprzedniej edycji, przeprowadzonej w grudniu 2018 roku zebrano kwotę 2643,31 zł, a tym razem pobito rekord i uzbierano kwotę 3117,72 zł.

W turnieju piłkarskim wzięło udział 6 drużyn.

 

W grupie A zagrały: Izbiszcze, Mamusie i Chorten, a w grupie B: Lambada Choroszcz, Fundacja „Pomóż Im” i Narew „Gramy Razem” Choroszcz. W finale zagrały dwie najlepsze drużyny z grup: Izbiszcze i Lambada Choroszcz i górą były Izbiszcze, a w meczu o 3. miejsce Narew Choroszcz wygrała z Chortenem.

 

Podczas Pikniku było wiele stoisk sponsorów, a także liczne licytacje przedmiotów: m.in. koszulek Jagiellonii Białystok i piłki z podpisami piłkarzy, czy bluzę boksera Krzysztofa Zimnocha. Niestety z powodu nawałnicy nie doszły do skutku koncerty zespołów Forti i Junior. 

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]