Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Monodram „Być jak Meryl” w M-GCKiS

2019-09-26

Gazeta w Choroszczy

Droga do marzeń nie zawsze jest usłana różami. Jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić, by wspiąć się na sam szczyt? Jak wiele zrobimy, by zawalczyć o swoje marzenia? Gdy cały świat mówi „nie”, musisz udowodnić przede wszystkim samemu sobie, na ile Ci zależy i iść pod prąd, by zawalczyć o siebie i sięgnąć po największa wygraną. O tym mówi monodramem „Być jak Meryl”, który już 12 października o godz. 19.00 w M-GCKiS przedstawi Weronika Wierzbowska.

Nieważne, czy jesteś aktorem, muzykiem, kucharzem czy prawnikiem. Marzenia ma każdy. Jeden większe, drugi mniejsze. I każdy na swój sposób dąży do ich realizacji. Nawet jeśli nic nie wychodzi i wydaje się, że nic dobrego nas już nie spotka, trzeba pamiętać, że to tylko moment, a za rogiem może nas czekać życiowy Oscar. Marzenia zawsze nas uratują. Dlatego nigdy nie można przestać o nie walczyć. Monodram Weroniki Wierzbowskiej mówi o tym, że początki bywają trudne, ale mimo to nie warto się poddawać. Trzeba stoczyć walkę nie z całym światem, ale z samym sobą – o samego siebie.

 

Weronika Wierzbowska – aktorka, która w latach 1997-2018 występowała w serialu „Klan”, w latach 2010-2011 grała w Teatrze Soho w Warszawie, w 2009-2010 prowadziła Teleranek w TVP.

 

Bilety w cenie 10 zł do nabycia wkrótce w biurze M-GCKiS w Choroszczy. Zapraszamy!

 

Zwiastun „Być jak Meryl”