Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Przedszkolaki z wizytą na poczcie

2019-11-05

Gazeta w Choroszczy

Przedszkolaki z wizytą na poczcieW poniedziałek 4 listopada 2019 r. dzieci z grupy „ Pszczółki” z Przedszkola Samorządowego Im. Jana Pawła II w Choroszczy wybrały się na wycieczkę do Urzędu Poczty Polskiej w Choroszczy. Miały okazję przyjrzeć się z bliska pracy urzędników pocztowych oraz poznać zakres usług wykonywanych na poczcie.

Bardzo serdecznie przywitały nas Panie, które troskliwie się nami zajęły. Najpierw opowiedziały historię poczty, jak wyglądało to kiedyś, a jak wygląda teraz. Następnie zwiedziliśmy hol poczty, a także stanowiska, przy których obsługuje się klientów.

 

Pani pokazała nam duży stempel – był to datownik. Wykonaliśmy kilka stempli na kopertach. Następnie zwiedziliśmy inne pomieszczenia, m.in. sortownię. Poznaliśmy wyposażenie poczty, zwracaliśmy uwagę na skrzynki pocztowe, worki na listy i logo poczty.

 

Na koniec przedszkolaki otrzymały małe upominki – kolorowanki z logo poczty, za które serdecznie dziękujemy. W zamian za miłe przyjęcie, dzieci z grupy„ Pszczółki” podarowały załodze poczty własnoręcznie wykonaną pocztówkę z podziękowaniami za wizytę w Urzędzie Pocztowym.

 

Wycieczka ta była ogromnym przeżyciem. „Pszczółki” wracały do przedszkola z bagażem miłych wrażeń. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie.

Małgorzata Kumpiak

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]