Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

LZS Choroszcz zdobywcą Pucharu Ligi

2019-11-19

Gazeta w Choroszczy

Po zakończeniu rozgrywek Ligi Gminnej, jak co roku, gminne drużyny piłkarskie przystąpiły do Pucharu Ligi, który kończy gminne zmagania piłkarskie.

Do tegorocznej edycji przystąpiło 6 drużyn, które najpierw rywalizowały w dwóch grupach. Po tym etapie z pucharem pożegnały się Piorun Pańki i Lambada Choroszcz, a w półfinałach walczyły LZS Choroszcz z YellowCity i Izbiszcze z Zaczerlanami. Z tych meczów zwycięsko wyszły LZS Choroszcz (po dogrywce), a także Zaczerlany (zwycięstwo po rzutach karnych nad Izbiszczami) i 17 listopada zmierzyły się w wielkim finale, który został rozegrany na Stadionie Miejskim w Choroszczy.

 

W finale LZS Choroszcz nie dał żadnych szans dla Zaczerlan gromiąc biało-czerwonych aż 11-0. Dla LZS-u był to 9 finał i 6 zwycięski – LZS stał się więc drużyną, która ma najwięcej zwycięstw w Pucharze Ligi. Kolejne Izbiszcze – mają 5 tryumfów.

 

Tak więc sezon gminnych rozgrywek piłkarskich na świeżym powietrzu został zakończony, a piłkarze powrócą do gry na wiosnę standardowo rozpoczynając od „Turnieju Otwarcia Sezonu”.