Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Szkoła Podstawowa w Złotorii świętuje Dzień Misia

2019-11-29

Gazeta w Choroszczy

Szkołę Podstawową w Złotorii odwiedzili niezwykli goście: duże i małe, brązowe i białe misie opanowały szkołę. Wszystko z okazji wyjątkowego święta – Dnia Pluszowego Misia, które obchodzili uczniowie klasy I i dzieci z oddziału przedszkolnego.

Wspólna zabawa rozpoczęła się od ciepłego powitania i radosnych pląsów do znanych piosenek o misiach. Następnie uczestnicy spotkania wykazali się znajomością przedstawicieli wielkiego misiowego rodu: dzieci rozpoznawały podobizny znanych z książek i filmów misiów, m.in. Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Ruperta, Paddingtona.

 

Po tym miłym wstępie nadszedł czas na wykonanie portretów głównego bohatera tego dnia. Pierwszy pojawił się na macie do kodowania, drugi dzieci namalowały i ozdobiły puszystą włóczką. Kolejną atrakcją było wysłuchanie opowiadania pt.: „Herbatka u Promyka”. Po krótkiej rozmowie na temat tekstu, wszyscy zasiedli przy stole, by w radosnej atmosferze wypić herbatę i zjeść pyszne ciasteczka.

 

Słodki poczęstunek był miłym podsumowaniem obchodów Dnia Pluszowego Misia w Szkole Podstawowej w Złotorii.

SP w Złotorii

[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]