Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Choroszczańska Liga Halowa 2019/2020 rusza 7 grudnia

2019-12-06

Gazeta w Choroszczy

W grudniu, styczniu i lutym na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Choroszczy zostanie rozegrana V edycja Ligi Halowej w piłce nożnej, która jest organizowana przez M-GCKiS. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się rekordowe 14 drużyn.

Drużyny, w drodze losowania, zostały podzielone na dwie grupy, rozstawione były 4 najlepsze drużyny poprzedniej Ligi Halowej.

 

I tak los sprawił, że w grupie A zagrają: Izbiszcze, Kopnij Babkę w Czapkę, Bimber Złota Siekiera, Monar Zaczerlany, Radar Krynice, Football Fans Wasilków i Bajeczne Obrazy. W w grupie B zmierzą się: LZS Choroszcz, FC Dziady, Zespół Niespokojnych Nóg, Zaczerlany, Team Dużego Bica, Promotech i Lambada Choroszcz (film z losowania na dole wpisu).

 

Pierwsza kolejka zostanie rozegrana w sobotę 7 grudnia, a kolejne kolejki fazy grupowej także w soboty 14 i 21 grudnia, a także 4, 11, 18 i 25 stycznia.

 

Po fazie grupowej żadna z drużyn nie żegna się z rozgrywkami i nastąpi faza pucharowa. Drużyny z miejsc 1-4 w swoich grupach będą walczyły o miejsca 1-8, a sześć najsłabszych drużyn z fazy grupowej o miejsca 9-14.

 

Pierwsze dwie edycje ligi halowej wygrały: Izbiszcze, trzecią Kopnij Babkę w Czapkę, a poprzednią ponownie Izbiszcze. 

 

Cieszymy się, że tak dużo drużyn zgłosiło swój udział do rozgrywek halowych – wszystkich zapraszamy do odwiedzania hali sportowej i kibicowania drużynom!

 

Dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej za udostępnienie hali na rozgrywki, a także Burmistrzowi Choroszczy, który zapowiedział, że po raz kolejny wesprze rozgrywki poprzez zakup pięknych medali i statuetek! 

 

FAZA GRUPOWA:

1. kolejka – 7 grudnia:

15:10 (B) Lambada Choroszcz – LZS Choroszcz
15:50 (B) Team Dużego Bica – Zaczerlany
16:30 (B) FC Dziady – Zespół Niespokojnych Nóg
17:10 (A) Bajeczne Obrazy – Izbiszcze
17:50 (A) Monar Zaczerlany – Bimber Złota Siekiera
18:30 (A) Kopnij Babkę w Czapkę – Radar Krynice

 

2. kolejka – 14 grudnia:

15:10 (A) Kopnij Babkę w Czapkę – Bimber Złota Siekiera
15:50 (A) Radar Krynice – Izbiszcze
16:30 (A) Bajeczne Obrazy – Football Fans Wasilków
17:10 (B) LZS Choroszcz – Zaczerlany
17:50 (B) Lambada Choroszcz – Zespół Niespokojnych Nóg
18:30 (B) Team Dużego Bica – Promotech

 

3. kolejka – 14 grudnia:

15:10 (B) Zaczerlany – Zespół Niespokojnych Nóg
15:50 (B) LZS Choroszcz – Promotech
16:30 (B) Lambada Choroszcz – FC Dziady
17:10 (A) Kopnij Babkę w Czapkę – Monar Zaczerlany
17:50 (A) Radar Krynice – Football Fans Wasilków
18:30 (A) Izbiszcze – Bimber Złota Siekiera

 

3.-7. kolejka: 4, 11, 18, 25 STYCZNIA

 

FAZA PUCHAROWA

1 LUTEGO

7A – 7B /mecz o 13. miejsce/

1/4 finału 

1A – 4B
2A – 3B
3A – 2B
4A – 1B

 

8 LUTEGO

6A-6B /mecz o 11. miejsce/

przegrani: 1B/4A – 2A/3B /mecze o miejsca: 5-8/
przegrani: 1A/4B – 3A/2B /mecze o miejsca: 5-8/

 

1/2 finału

wygrani: 1B/4A – 2A/3B /mecze o miejsca: 1-4/
wygrani: 1A/4B – 3A/2B /mecze o miejsca: 1-4/

 

15 LUTEGO

mecz o 9. miejsce /5A-5B/
mecz o 7. miejsce
mecz o 5. miejsce
mecz o 3. miejsce

 

FINAŁ