Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Rozlicz PIT w Choroszczy Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

Lodowisko "Biały Orlik" w Choroszczy

2020-01-10

Gazeta w Choroszczy

Informujemy mieszakńców, że przygotowania do otwarcia lodowiska "Biały Orlik" zostały rozpoczęte jeszcze w 2019 roku, jednak ze wzgledu na niekorzystne warunki atmosferyczne - wysoką temperaturę, lodowisko nie może zostac uruchomione.

Jeszcze w 2019 roku zostały wykonane przeglądy techniczne lodowiska, a samo lodowisko, dzięki pracownikom M-GCKiS, Urzędu Miejskiego i ZECWiK, a także dzięki ogromnej pomocy pensjonariuszy z Zaczerlańskiego Monaru, zostało zmontowane. Niestety, cały czas pogoda nie jest odpowiednia i głównie ze wględu na wysoką temperaturę, nie można rozpocząć przygotowywania lodowej tafli.

 

Pogoda długoterminowa nie jest, niestety, optymistyczna – dalej ma być bardziej wiosennie niż zimowo, zatem odpowiadając na pytania o termin otwarcia lodowiska "Biały Orlik" w Choroszczy informujemy, że nie jesteśmy w stanie takiego terminu przewidzieć. Mamy nadzieję, że pogodanareszcie zrobi się mroźna i będziemy mogli się cieszyć z łyżwiarskiego szaleństwa w Choroszczy. 

M-GCKiS