Choroszcz.pl
Choroszcz.pl Choroszcz.pl Choroszcz.pl Cyfrowy Urząd Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa Fundusze UE Biuletyn informacji publicznej
Choroszcz.pl

100 goli na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

2018-11-08

Gazeta w Choroszczy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gajownik i sąsiadów z gminy Choroszcz w niedzielę 11 listopada do miejscowości Gajowniki na otwarcie boiska wiejskiego. Start imprezy o godz. 14.00! W planie ognisko oraz pamiątkowe upominki! Każdy będzie miał okazję strzelić gola do nowych bramek! Chcemy ich ustrzelić 100 - na 100-lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę! Zapraszamy!

Oprócz pełnowymiarowego boiska w Gajownikach znajduje się wiata oraz miejsce do biesiady przy ognisku. Przy boisku zamontowane są trybuny przybyłe do Gajownik ze Stadionu Miejskiego w Choroszczy. Cieszymy się, że na terenie gminy mamy kolejne miejsce do rekreacji. Boisko znajduje się tutaj (mapka)

 

Projekt zrealizowany w ramach „Podlaskie Lokalnie” dofinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi operatorami projektu są: Fundacja OKNO NA WSCHÓD oraz Fundacja Podlaski Instytut Rzeczypospolitej Suwerennej.


[See image gallery at gazeta.choroszcz.pl]