Wydawanie żywności już 20 maja 2026 r.
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Choroszczy zaprasza jutro tj. 20 maja 2026r. w godz. 9:00 - 14:00 do budynku Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Choroszczy po odbiór kolejnej transzy żywności w ramach programu wsparcia żywnościowego dla osób potrzebujących: Program Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027 Podprogram 2024 współfinasowany z Europejskiego Funduszu Społecznego+.

Tekst: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Choroszczy
