Aktualności

 • Ilustracja do artykułu 269x179.webp.pagespeed.ce.yrio9ZcrAo.webp

  Lista wniosków zakwalifikowanych i rezerwowych w projekcie grantowym „Odnawialne źródła energii” w Gminie Choroszcz

  W dniu 30 kwietnia 2021 r. Komisja powołana Zarządzeniem Nr 245/2021 Burmistrza Choroszczy z dnia 29.04.2021 r. w sprawie wyłonienia GRANTOBIORCÓW PROJEKTU GRANTOWEGO „Redukcja emisji dwutlenku węgla poprzez montaż instalacji fotowoltaicznych w Gminie Choroszcz”, dokonała rozlosowania wniosków zakwalifikowanych pod względem formalnym.

 • Ilustracja do artykułu 2.jpg

  Święto Konstytucji 3 Maja w Choroszczy

  W poniedziałek 3 maja 2021 roku Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński, przedstawiciel Rady Miejskiej w Choroszczy Piotr Waczyński oraz przedstawiciele Towarzystwa Przyjaciół Choroszczy i Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy pod pomnikiem na Rynku 11 Listopada symbolicznie złożyli wiązanki dla upamiętnienia 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

 • Ilustracja do artykułu fire-fighter-4324587_960_720.webp

  Święto Strażaka 2021

  Drogie Druhny, Drodzy Druhowie! W dniu Waszego Święta życzymy Wam i Waszym Rodzinom dobrego zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

 • Ilustracja do artykułu pisanki.webp

  Życzenia Wielkanocne 2021

  Wiernym Kościoła Prawosławnego, życzymy spokojnych i zdrowych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

 • Ilustracja do artykułu dahlias-2838312_1920.jpg

  Majowe święta patriotyczne w Choroszczy

  Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i w 2021, ze względu na obostrzenia epidemiczne, radosne świętowanie 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Święto Flagi Rzeczpospolitej, jesteśmy zmuszeni przenieść w przestrzenie bardziej osobiste. Gmina Choroszcz nie organizuje masowych patriotyczno-religijnych uroczystości gminnych. Wszystkich zainteresowanych: zarówno osoby indywidualne, jak i przedstawicieli organizacji i instytucji, zaprasza do indywidualnego uczczenia tych historycznych wydarzeń.

 • Ilustracja do artykułu Punkt szczepień_grafika_przycięta.png

  W szpitalu w Choroszczy – punkt szczepień

  Burmistrz Choroszczy informuje, iż w Choroszczy został uruchomiony kolejny – drugi już Punkt Szczepień Powszechnych. Jest on zlokalizowany w Szpitalu, przy ul. dr. Z. Brodowicza 1. Na szczepienia można zapisywać się od wtorku 4 maja br . Szczegóły podajemy poniżej.

 • Ilustracja do artykułu Oddaj krew - podziel się życiem_2.05.2021_przycięty2.png

  2 maja oddaj krew – podziel się życiem

  Burmistrz Choroszczy wraz ze Stowarzyszeniem Honorowych Dawców Krwi, Oddziałem w Choroszczy informuje, iż w niedzielę 2 maja w godzinach 9.00-13.00 w ambulansie na Rynku 11 Listopada w Choroszczy będzie możliwość honorowego oddania krwi. Zapraszamy!

Powrót na początek strony