Aktualności

 • Podlaskie Bieg na orientację_30.09.2023.jpg

  Podlaski Bieg na orientację – zapraszamy!

  Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna (PROT) i Nadleśnictwo Knyszyn, przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, zapraszają w sobotę 30 września 2023 r. na Podlaski bieg na orientację. Trasa przebiega przez malownicze zakątki Puszczy Knyszyńskiej Leśnictwa Krzemianka.

 • Rada_XI2021.jpg

  XLIX Sesja Rady Miejskiej w Choroszczy

  Informujemy, że w środę 4 października 2023 r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Choroszczy przy ul. Dominikańskiej 2 odbędzie się XLIX Sesja Rady Miejskiej w Choroszczy.

 • image004.png

  Biogazownie rolnicze – szkolenie

  Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego i Biometanowego zaprasza rolników, inwestorów i przedstawicieli administracji publicznej do udziału w serii 10 darmowych szkoleń dotyczących funkcjonowania biogazowni rolniczych w Polsce.

 • Sieć Doradców NGO - Fundusze dla Klimatu.png

  „Zielone” projekty? Skorzystaj ze wsparcia

  Nowa perspektywa finansowa funduszy europejskich to kilkadziesiąt milionów euro dla Polski. Z tych pieniędzy mogą korzystać także organizacje społeczne. Dla części województw zostały już ogłoszone nabory w ramach programów regionalnych, dla pozostałych dostępne są harmonogramy naborów. W przedsięwzięciach, uwzględniających kwestie środowiskowe, można uzyskać bezpłatne wsparcie Sieci Doradców NGO – Fundusze dla Klimatu.

 • BPN_Zwierzęta Nocy_banner.jpg

  „Zwierzęta Nocy” nad Biebrzą

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza wszystkich zainteresowanych w sobotę 30 września 2023 r. na wycieczki terenowe pn. „Zwierzęta Nocy”. Partnerem wydarzenia jest Fundacja PGE.

 • BO_2024_PROJEKTY.png

  Obywatelskie projekty w Choroszczy w 2024 roku

  Od 2 do 13 października 2024 roku mieszkańcy Choroszczy będą mogli oddać swój głos i zdecydować które z zakwalifikowanych do ewentualnej realizacji projektów będą wdrażane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Choroszcz na 2024 rok. Listę zaproponowanych inwestycji prezentujemy poniżej.

 • HDK_2023_bannerINNY.png

  Honorowa donacja krwi – X 2023

  Burmistrz Choroszczy wraz ze Stowarzyszeniem Honorowych Dawców Krwi, Oddziałem w Choroszczy zapraszają, by w niedzielę 1 października br. w godzinach 9.00-13.00 w Choroszczy honorowo oddać krew. Krwiobus będzie czekać na donatorów na pl. dr. Z. Brodowicza. Gorąco zachęcamy do włączenia się do naszej akcji!

Powrót na początek strony