Aktualności

 • Ilustracja do artykułu Strzelnica w Choroszczy.jpg

  Turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza Choroszczy

  Od 20 maja, po epidemicznej przerwie, wznowiła działalność Strzelnica Pneumatyczna prowadzona przez Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość „Skała”, znajdująca się w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Choroszczy. Strzelnica działa, czas więc ponownie sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie. 24 czerwca zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza Choroszczy.

 • Ilustracja do artykułu herb bez tla.png

  Konsultacje projektów uchwał

  Burmistrz Choroszczy zaprasza do konsultacji projektów uchwał organizacje pozarządowe działające na terenie Gminy Choroszcz, których cele statutowe obejmują działalność związaną z dyskutowanymi aktami prawnymi.

 • Ilustracja do artykułu kibice_um.png

  Strefa kibica na pl. Brodowicza!

  Tego w Choroszczy jeszcze nie było! Burmistrz Choroszczy oraz Dyrektor Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zapraszają wszystkich miłośników sportu do strefy kibica na pl. Brodowicza.

 • Ilustracja do artykułu WET.jpg

  Informacje Powiatowego Lekarza Weterynarii w Białymstoku

  Powiatowy Lekarz Weterynarii w Białymstoku przekazuj ważne informacje dla hodowców drobiu. Informacje te przestawiamy poniżej.

 • Ilustracja do artykułu herb bez tla.png

  Gmina Choroszcz sprzedaje nieruchomość w Klepaczach

  Gmina Choroszcz ogłasza sprzedaż w trybie bezprzetargowym nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność Gminy Choroszcz, położonej w obrębie Klepacze, gmina Choroszcz, oznaczonej numerem geodezyjnym 15/1, o pow. 0,0002 ha.

 • Ilustracja do artykułu 76568f4f-a1a2-44cc-a7ba-9e2b76e055f1.JPG

  Podlaski Zarząd OSP RP obradował w Klepaczach

  Niecodziennie zdarza się, aby władze wojewódzkie Ochotniczych Straży Pożarnych obradowały na wyjeździe. A jeśli przyjmują zaproszenie, jednostka OSP, która jest gospodarzem, poczytuje to sobie jako ogromne wyróżnienie. I tak właśnie było 15 czerwca 2021 roku w OSP Klepacze w Gminie Choroszcz.

 • Ilustracja do artykułu Woda-badanie.jpg

  Komunikaty Sanepidu: niewłaściwa jakość wody w ujęciach w Złotorii i Rogowie

  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białymstoku, w komunikatach z dn. 15.06.2021 r., informuje o niewłaściwej jakości wody zaczerpniętej z wodociągów Złotoria i Rogowo w Gminie Choroszcz. Wykryto w nich podwyższoną ogólną liczbę mikroorganizmów. Mimo to woda nie stwarza istotnego zagrożenia dla zdrowia konsumentów.

Powrót na początek strony