Aktualności

 • park-3089907_1280.jpg

  Święto Mam

  Naszym wspaniałym Mamom, w dniu Ich święta, składamy słowa najwyższego uznania…

 • Pańki_organizacja ruchu.png

  Pańki: zmiany w organizacji ruchu

  Za firmą Strabag, sp. z o.o. informujemy, iż od dnia 22 maja br. – do odwołania w Pańkach w gm. Choroszcz zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu. Szczegóły przedstawiamy poniżej oraz na załączonej mapce poglądowej.

 • Ul. Długa_umowa_FOTO.jpg

  Aż trzy ulice w Klepaczach zostaną zmodernizowane

  Trzy ulice w Klepaczach: ulica Długa oraz odcinki ulic: Prostej i Górnej do jesieni 2025 roku przejdą gruntowną modernizację. Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński we wtorek 21 maja podpisał umowę w tej sprawie.

 • Rada Miejska IX kadencji_2024-2028.jpg

  II Sesja Rady Miejskiej w Choroszczy IX kadencji

  Informujemy, że we wtorek 28 maja 2024 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Choroszczy przy ul. Dominikańskiej 2, odbędzie się II Sesja Rady Miejskiej w Choroszczy IX kadencji.

 • corpus-christi-feast-3444962_1280.jpg

  Boże Ciało: zmiany w organizacji ruchu

  W związku z uroczystościami Bożego Ciała, organizowanymi w czwartek 30 maja br. w Choroszczy, informujemy, iż w godzinach porannych i przedpołudniowych tego dnia, nastąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu. Dotyczą one zarówno aut osobowych, jak również autobusów komunikacji miejskiej. Szczegóły przedstawiamy poniżej.

 • Święto Mam_Choroszcz_banner.jpg

  Święto Mam w Choroszczy

  Warsztaty rękodzielnicze w nowoczesnym wydaniu, wystawa makatek oraz muzyczny wieczór z najpiękniejszymi ariami operetkowymi – Choroszcz zaprasza wszystkie Mamy na kulturalny weekend z okazji Ich święta do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu. Bedzie twórczo, atrakcyjnie i w pełni kobiecej mocy!

 • DSC_0482_00001.jpg

  Kompleks sportowy SP Choroszcz – oficjalnie otwarty

  Piłka nożna, siatkówka, a także lekka atletyka, w tym: biegi sprinterskie i długodystansowe, skok w dal, trójskok i pchnięcie kulą – między innymi takie aktywności i umiejętności sportowe już kształtują uczniowie Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Choroszczy na nowym kompleksie sportowym powstałym wokół szkoły. W piękny słoneczny piątek 17 maja oficjalnie został oddany do użytku – z udziałem znamienitych gości oraz choroszczańskiej społeczności szkolnej.

Powrót na początek strony