Baseball w Złotorii

Choroszczan i kibiców baseballa czeka tej wiosny mega niespodzianka – w przedostatnią niedzielę kwietnia przy SP w Złotorii odbędzie się pierwsze wiosenne stracie baseballistów. Tego w Choroszczy jeszcze nie było! Zawodnicy i organizatorzy zapewniają, że będzie się działo. Murawą w Złotorii zawładną Białostockie „Lisy”, które na Podlasiu podejmą „Piratów” Władysławowo. Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania – osobiście lub przed ekranami monitorów: 23 kwietnia br., od godz. 11.00. Zapraszamy!

Baseball_Złotoria_23.04.2023.jpg

Pierwszy mecz spotkania rozpocznie się o godz. 11.00, natomiast drugi – ok. 30 min. po jego zakończeniu.

Baseball w Złotorii będzie nie lada wydarzeniem – zarówno w historii „Lisów” Białystok, jak również Gminy Choroszcz. Baseballowe drużyny, ekipy organizatorów i realizatorów znają się na rzeczy, można się więc spodziewać, że wszystko wyjdzie doskonale, a murawa będzie gorąca od kipiących testosteronem zawodników. Na najlepszych graczy czekają atrakcyjne nagrody. Baseball w Złotorii 23 kwietnia oznacza więc nie tylko drużynowe zmagania, ale również pełną zaangażowania rywalizację indywidualną.

Zapraszamy do kibicowania przy Szkole Podstawowej w Złotorii osobiście lub przed ekranami monitorów – transmisję starcia baseballistów w Złotorii będzie realizować na żywo kanał „Baseball i inne historie” wraz z transmitujemy.pl. Baseball w Złotorii będzie można zobaczyć z perspektywy kilku kamer, w przerwie – spotkać się z zawodnikami, a wszystko to w otoczeniu profesjonalnej oprawy komentatorskiej!

Zapraszamy na baseball w Złotorii bardzo serdecznie:

23 kwietnia 2023 roku (niedziela), od godz. 11.00

off-line: boisko przy Szkole Podstawowej w Złotorii
on-line: kanał „Baseball i inne historie”, transmitujemy.pl

Działanie jest współfinansowane przez Gminę Choroszcz z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na terenie Gminy Choroszcz.

Patronat medialny: „Kurier Poranny” oraz „Gazeta Współczesna”.

Zapraszamy bardzo serdecznie!

Powrót na początek strony