Choroszcz znów z ofertą voucherów na mecz Jagi

Po sukcesie kibicowskiej oferty zaproponowanej na początku maja br., Gmina Choroszcz ponownie oferuje swoim mieszkańcom nieodpłatne vouchery na mecz Jagielloni – tym razem w sobotę 20 maja 2023 roku, kiedy Żółto-Czerwoni podejmą u siebie Cracovię. Zdobycie bezpłatnych voucherów odbywa się podobnie jak poprzednio: trzeba odwiedzić Centrum Usług Wspólnych w Choroszczy i po prostu – sobie i/lub osobie towarzyszącej wziąć voucher, który uprawnia do pobrania biletów na mecz. Warto nie tylko dla samego spotkania, ale również dlatego, że można wylosować koszulkę sportową. Tak jak udało się to p. Dominice. Zachęcamy i zapraszamy!

Jagiellonia_karnet_20.05.2023_x3.png

Ponownie, do skorzystania z oferty Gminy Choroszcz, zachęca Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński: Ponownie zapraszamy kibiców Jagiellonii Białystok z Gminy Choroszcz do skorzystania z nieodpłatnych voucherów, które oferujemy na mecz naszego sportowego partnera – Jagiellonii Białystok – proponuje włodarz Gminy Choroszcz. Poprzednia nasza oferta z początku maja br. bardzo spodobała się kibicom, więc postanowiliśmy ją ponowić i zaprosić choroszczan na kolejny mecz Jagi w Białymstoku, która na swoim terenie podejmie Cracovię. Będzie to z pewnością wyjątkowy mecz i, podobnie jak poprzednio, będzie można wylosować koszulkę sportową. Gorąco zachęcam! – konkluduje Burmistrz Wardziński.

Gmina Choroszcz oferuje nieodpłatne vouchery na mecz Jagiellonii Białystok w piątek 20 maja 2023 roku. Wówczas Żółto-Czerwoni podejmą u siebie Cracovię (20.05.2023, Stadion Miejski w Białymstoku, godz. 15.00). Na to spotkanie może wejść nieodpłatnie osoba z voucherem/biletem od Gminy Choroszcz oraz osoba towarzysząca.

Jak zdobyć bezpłatne vouchery oferowane przez Gminę Choroszcz?

  1. Odwiedź Centrum Usług Wspólnych w Choroszczy (ul. H. Sienkiewicza 29) w godz. 9.00-14.00.
  2. Tam, od 15 maja 2023 r. – do wyczerpania biletów, będą na Ciebie czekać bezpłatne vouchery uprawniające do pobrania biletu na mecz Jagiellonii Białystok, odbywający się na Stadionie Miejskim w Białymstoku w dniu 20 maja 2023 roku. WAŻNE: Możesz wziąć maksymalnie tylko na jeden voucher, uprawniający do pobrania biletów na mecz w dn. 20.05.2023; w meczu możesz uczestniczyć Ty osobiście lub jeśli chcesz, również z osobą towarzyszącą.
  3. Przyjdź z voucherami do Jaga Fan Shopu przy ul. Lipowej 12 i wymień vouchery na bilety uprawniające do wejścia na mecz.
  4. Na mecz 20 maja 2023 weź ze sobą voucher i bilet – na ich podstawie będziesz mieć szansę wygrania koszulki meczowej. Losowanie odbędzie się w przerwie meczu – zatem słuchaj uważnie komunikatów spikerskich. Być może ponownym szczęśliwcem – już do potęgi trzeciej – okażesz się właśnie Ty! Trzymamy kciuki!

Skorzystaj z okazji i zgarnij nieodpłatne vouchery na mecz Jagiellonii Białystok przygotowane przez Gminę Choroszcz! Liczba wejściówek jest ograniczona! Nie zwlekaj! Powodzenia!

WAŻNE: o nieodpłatne vouchery nie mogą starać się pracownicy instytucji Gminy Choroszcz (np. Urzędu Miejskiego, CUW, M-GCKiS, M-GOPS, placówek oświatowych oraz innych instytucji podległych Gminie Choroszcz).

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Powrót na początek strony