Nowe zasady promocji Funduszy Europejskich 2021-2027 – webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku zaprasza na bezpłatne webinarium „Nowe zasady promocji Funduszy Europejskich 2021-2027", które odbędzie się we wtorek 6 czerwca 2023 r. Celem webinarium jest przybliżenie zasad w zakresie informowania opinii publicznej o uzyskanym dofinansowaniu z funduszy europejskich.

Punkt informacyjny o Funduszach UE.png

Startujemy o godz. 9.00.

Rekrutacja potrwa do 5 czerwca 2023 r. do godz. 12.00

Spotkanie odbędzie się w formie on-line z wykorzystaniem bezpłatnej platformy Zoom Meeting. Jest to prosta w obsłudze platforma, przeznaczona do komunikacji za pośrednictwem Internetu. Dostępna jest w wersjach na komputer oraz urządzenia mobilne (Android i iOS). Link do wydarzenia, hasło, numer ID do pokoju spotkań oraz uproszczoną instrukcję korzystania z platformy Zoom prześlemy uczestnikom w osobnej wiadomości w dniu 5.06.2023 r.  

UWAGA! Aby spotkanie przebiegło sprawnie prosimy o wcześniejsze zainstalowanie programu na swoim komputerze lub telefonie. Plik instalacyjny znajdą Państwo na stronie zoom.us/download (Zoom Client for Meetings).

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Dla kogo

Webinarium jest skierowane do podmiotów planujących realizację projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich 2021-2027.

Program webinarium

9:300 – 10:00

  • Przywitanie uczestników. Wprowadzenie w tematykę webinarium,
  • Przedstawienie oferty Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich,
  • Zasady komunikacji i promocji projektów w nowej perspektywie finansowej 2021-2027:

- Obowiązki beneficjatów;
- Tożsamość wizualna – motyw marki;
- Stosowanie znaków graficznych;
- Obowiązkowe wzory materiałów informacyjnych.

  • pytania i odpowiedzi.

Organizator webinarium
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku

tel.: 801 308 013
e-mail: gpi@podlaskie.eu

 

Powrót na początek strony