„Sto pomysłów dla Biebrzy” – Biebrzańskie Targi

Biebrzański Park Narodowy oraz Gmina Goniądz zapraszają na Biebrzańskie Targi Twórczości i Sztuki Ludowej „Sto pomysłów dla Biebrzy”. Targi odbędą się w niedzielę 30 kwietnia 2023 r., w godz. 10.00-16:00, na placu Miejskiego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Goniądzu. Zapraszamy!

Plakat Targi Biebrzańskie_2023_banner.jpg

Biebrzańskie Targi Twórczości i Sztuki Ludowej przyciągają oryginalną sztuką ludową i zdrową żywnością. Są szansą na wyjątkowe zakupy, ale też na rozmowy i poznanie producentów zdrowej żywności: serów, wędlin, pieczywa oraz artystów ludowych z rękodziełem: rzeźbą, malarstwem, plecionkarstwem, haftem, pisankami, galanterią drewnianą, biżuterią.

Organizatorzy proponują gościom pokaz dorobku kulturowego i kulinarnego z Doliny Biebrzy. Jak co roku, będzie też happening. Odbędą się zajęcia plastyczne o tematyce przyrodniczej, warsztaty ceramiczne, gry plenerowe. Uczestnicy happeningu otrzymają upominki. Ze sceny czas umilać będą artyści z zespołów folklorystycznych.

Do uczestnictwa w imprezie, serdecznie zapraszamy wystawców, pasjonatów przyrody biebrzańskiej, miłośników regionalnych wyrobów oraz wszystkich zainteresowanych.

Zgłoszenia udziału wystawców przyjmuje oraz szczegółowych informacji udziela: Jerzy Bachliński – Dział Udostępniania Biebrzańskiego Parku Narodowego, tel. 85 738 30 35; e-mail: Jerzy.Bachlinski@biebrza.org.pl

Szczegółowe informacje: https://www.biebrza.org.pl/1424,biebrzanskie-tragi-tworczosci-i-sztuki-ludowej?tresc=10911

UWAGA: WYCZERPAŁA SIĘ LICZBA STANOWISK DLA WYSTAWCÓW Z MOŻLIWOŚCIĄ PODŁĄCZENIA DO PRĄDU.

Powrót na początek strony