„O czym marzą nie tylko dziewczyny?”

Intrygujące pytanie: „O czym marzą nie tylko dziewczyny?” stawia choroszczańskie Kino „Zagadka” i zaprasza widzów dorosłych w sobotę 24 lipca, by na nie odpowiedzieć.

Ilustracja do artykułu kino_dorosli_UM.png

W sobotę 24 lipca o godz. 19:00 na auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy mogą Państwo zobaczyć historię kina – film, o którym mówi się, że jest zarówno prawdziwy, jak i satyryczny. To najśmieszniejsza komedia wszech czasów i niezmienne plasująca się w czołówkach filmowych rankingów. Przedstawia porachunki gangsterskie, morderstwo, prezentuje świetną muzykę, kobiecość, tożsamość… To obraz czarno-biały, a fabuła ŻYWA i ŻWAWA! W rolach głównych bardzo znane postaci. Domyślacie się już Państwo o jaki film chodzi? Zapraszamy do Choroszczy, by się o tym osobiście przekonać. Nie zawiedziecie się, bo wstęp jest bezpłatny, nie obowiązują wejściówki, a warunki mamy iście kinowe! Sprawdźcie to!

Sobota 24 lipca 2021 r.
godz. 19.00
aula M-GCKiS w Choroszczy
ZAPRASZAMY!

Zachęcamy do udziału w projekcji. Rozwiązanie zagadki – jaki dokładnie film zostanie zaprezentowany, dostępne jest na plakatach w budynku M-GCKiS i Biblioteki Publicznej w Choroszczy oraz w informacji telefonicznej, mailowej, przez wiadomość na kanale FB M-GCKiS i Biblioteki:

- telefon: 85 719 14 31, 85 710 23 93
- mail: kultura@choroszcz.pl, biblioteka@choroszcz.pl
- adres: Henryka Sienkiewicza 29, Choroszcz
- FB: M-GCKiS w Choroszczy, Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy

*

Kino „Zagadka” to cykl filmów prezentowanych w M-GCKiS w Choroszczy dwa razy w miesiącu, na dużym ekranie, przy doskonałym, kinowym nagłośnieniu. Jeden z filmów jest zawsze dla dzieci, drugi – dla widzów dorosłych.

Kino „Zagadka” jest tajemnicze. Na plakatach w miejscach publicznych naszego miasteczka zamieszczamy jedynie podpowiedzi – intrygujące hasła i grafiki, które mają za zadanie naprowadzić odbiorców na tytuł filmu lub… do siedziby M-GCKiS i Biblioteki Publicznej, gdzie umieszczone są plakaty seansu – z ujawnionym tytułem. Można je znaleźć na ścianach i tablicach informacyjnych we wnętrzu Centrum Kultury oraz Biblioteki Publicznej w Choroszczy. To świetna okazja, by odwiedzić te instytucje,  zobaczyć obecną w Galerii M-GCKiS wystawę malarstwa Jana Reszecia, bądź skorzystać z księgozbioru bibliotecznego.

Zapraszamy na seans – warto podjąć ten niezobowiązujący wysiłek lub zrobić sobie niespodziankę.

 

Powrót na początek strony