Przysięga wojskowa w Choroszczy

Podlascy terytorialsi szkolą kolejnych kandydatów na żołnierzy. Ci, którzy pozytywnie zdadzą egzamin, w sobotę 23 marca br. złożą w Choroszczy przysięgę na sztandar 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Do uczestnictwa wydarzeniu zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

post przysięga Choroszcz-BANNER.png

Prawie 40 ochotników przygotowuje się do złożenia przysięgi wojskowej. Uroczystość odbędzie się w sobotę 23 marca o godzinie 11.00 na Rynku 11 Listopada w Choroszczy. Młodzi żołnierze będą przeżywać tę ważną dla nich chwilę w obecności swoich rodzin, przyjaciół oraz zaproszonych gości. Oprawę muzyczną zapewni Orkiestra Wojskowa z Giżycka. Na gości będzie czekał pokaz sprzętu wojskowego.

W związku z uroczystościami, na Rynku oraz wokół Rynku 11 Listopada w Choroszczy nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu – w sobotę 23.03.2024 w godz. 10.00-13.00 w obu kierunkach będą zamknięte następujące ulice w Choroszczy:

- Rynek 11 Listopada w Choroszczy;

- ul. Dominikańska do skrzyżowania z ul. Ogrodową;

- ul. Szkolna – do wlotu do Rynku 11 Listopada;

- ul. J.K. Branickiego na odcinku od ul. Szkolnej do Rynku 11 Listopada;

- ul. A. Mickiewicza – na odcinku: od skrzyżowania z ul. Lipową, poprzez wlot do ul. Białostockiej, do Rynku 11 Listopada;

- wlot do ul. Białostockiej.

W powyższym terminie i godzinach zmieniona jest też trasa kursów linii „103” BKM – szczegóły na stronie: www.komunikacja.bialystok.pl.

Do uczestnictwa wydarzeniu zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

Czasowa zmiana organizacji ruchu_WOT_23.03.2024.PNG

Czasowa zmiana organizacji ruchu_WOT_23.03.2024.PNG

Powrót na początek strony