Choroszczańskie Centrum pełne talentów

Koncerty, pokazy, miniturniej, wystawy, a przede wszystkim rozdanie dyplomów, pełnym pasji i wrażliwości, młodym ludziom. Tak przebiegało artystyczno-sportowe podsumowanie sezonu 2023/2024 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

nr-34.JPG

Wraz z wakacjami, zakończył się kolejny sezon artystyczny w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy – to czas pożegnań, podsumowań i prezentacji – tego, co przez ostatnich 10 miesięcy zostało wykonane, przygotowane i osiągnięte. Uczniowie, i to w różnorodnym wieku: i starsi, i młodsi, pod kierunkiem instruktorów M-GCKiS, pieczołowicie przygotowywali się na to wydarzenie. Koncerty i pokazy artystyczne trwały od 20 do 22 czerwca br. w Choroszczy; 14 lipca zapraszamy również do Klepacz.

We czwartek, 20 czerwca w Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy odbył się koncert uczestników zajęć gry na pianinie. Piękny Jubileusz XX-lecia pracy obchodził instruktor gry na pianinie – p. Michał Szymczuk. W piątek, 21 czerwca w siedzibie M-GCKiS, można było obserwować młodych strategów podczas miniturnieju gry w szachy. Natomiast w sobotę, 22 czerwca na auli odbył się pokaz tańca i gry na ukulele, później zaś wystawa Pracowni Sztuk Wizualnych i Lego. Wydarzeniem kończącym podsumowanie sezonu artystycznego będzie również wystawa plastyczna uczniów podczas Festynu w Klepaczach 14 lipca. Zapraszamy.

Wszystkim uczestnikom zajęć w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy serdecznie dziękujemy i mówimy” „Do zobaczenia we wrześniu!”, z wiarą na nową energię i nowe pomysły!

Powrót na początek strony