Jeśli witamy wakacje, to wspólnie w Choroszczy!

Kolorowo, beztrosko, radośnie i głośno, a przede wszystkim wspólnie i przy dobrej zabawie Gmina Choroszcz zaprasza wszystkich do corocznego powitania wakacji. W sobotę 29 czerwca na „Kominowym Bajorze” od godz. 16.00. Zapraszamy!

DSCF3848.JPG

Piknik rodzinny „Powitanie wakacji” na „Kominowym Bajorze” w Choroszczy rozpocznie się 29 czerwca o godzinie 16:00 pokazem wyjątkowego iluzjonisty – Damiana Karlińskiego. Będą również akcenty sportowe: na piaszczystych boiskach rozegrany zostanie otwarty turniej w plażową piłkę siatkową, w dwóch kategoriach: do 15 roku życia oraz powyżej 15 roku życia; zapisy: w godz. 15:00-15:45 na miejscu, rozgrywki startują ok. godz. 16:00. Tuż obok, każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku. Podczas „Powitania wakacji” w Choroszczy swoje umiejętności zaprezentują psy szkolone do poszukiwań ludzi zaginionych, a barwną niespodzianką wieczoru będzie bitwa kolorów. Będą też animacje i zabawy na świeżym powietrzu: dmuchańce, kreatywne warsztaty, biblioteka w plenerze, pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej w Choroszczy, a także premiera najnowszego numeru „Gazety Dzieci”.

Na zakończenie, integrację podtrzyma ognisko, przy którym będzie można przyrządzić pyszną kiełbaskę – warto więc zabrać ze sobą własny prowiant (organizatorzy zapewniają kijki, opał na ognisko oraz jego rozpalenie).

Imprezę, pełną atrakcji organizują: burmistrz Choroszczy Robert Wardziński oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

Zapraszamy bardzo serdecznie nad „Kominowe Bajoro” w Choroszczy
29 czerwca 2024 roku
na wspólne powitanie wakacji!

Powitanie wakacji_2024.jpg

Powrót na początek strony