Kino „Zagadka” o kwadratowych mieszkańcach

Kto chce się dowiedzieć kim byli kwadratowi mieszkańcy podmiejskich kanałów? A może już wiecie? Zapraszamy, by się o tym przekonać w ramach Kina „Zagadka”. Gmina Choroszcz i Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zapraszają na seans dziecięcy w piątek 23 lipca br. o godz. 14.00.

Ilustracja do artykułu pudlaki_wydarzenie FB.png

W ramach cyklu Kina „ZAGADKA”, prezentowany film animowany skierowany do dzieci jest od lat 4 i będzie opowiadał o uroczych psotnych świrusach, które uwielbiają zabawę i mają dobre serca. Wiodą spokojne radosne życie w kanałach pod miasteczkiem.

Pokaz odbędzie się
w auli M-GCKiS w Choroszczy (ul. H. Sienkiewicza 29)
w piątek 23 lipca 2021 r.
 o godz. 14:00.

Wstęp bezpłatny.
ZAPRASZAMY!

Zachęcamy do udziału w projekcji wszystkie dzieci i rodziców! Rozwiązanie zagadki – jaki dokładnie film zostanie zaprezentowany dostępne jest na plakatach w budynku M-GCKiS i Biblioteki Publicznej w Choroszczy oraz w informacji telefonicznej, mailowej, przez wiadomość na kanale FB M-GCKiS i Biblioteki:

- telefon: 85 719 14 31, 85 710 23 93
- mail: kultura@choroszcz.pl, biblioteka@choroszcz.pl
- adres: Henryka Sienkiewicza 29, Choroszcz
- FB: M-GCKiS w Choroszczy, Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy

 *

Kino „Zagadka” to cykl filmów prezentowanych w M-GCKiS w Choroszczy dwa razy w miesiącu, na dużym ekranie, przy doskonałym, kinowym nagłośnieniu. Jeden z filmów jest zawsze dla dzieci, drugi – dla widzów dorosłych.

Kino „Zagadka” jest tajemnicze. Na plakatach w miejscach publicznych naszego miasteczka zamieszczamy jedynie podpowiedzi – intrygujące hasła i grafiki, które mają za zadanie naprowadzić odbiorców na tytuł filmu lub… do siedziby M-GCKiS i Biblioteki Publicznej, gdzie umieszczone są plakaty seansu – z ujawnionym tytułem. Można je znaleźć na ścianach i tablicach informacyjnych we wnętrzu Centrum Kultury oraz Biblioteki Publicznej w Choroszczy. To świetna okazja, by odwiedzić te instytucje,  zobaczyć obecną w Galerii M-GCKiS wystawę malarstwa Jana Reszecia, bądź skorzystać z księgozbioru bibliotecznego.

Zapraszamy na seans – warto podjąć ten niezobowiązujący wysiłek lub zrobić sobie niespodziankę!

Powrót na początek strony