Nauczyciele w Choroszczy uhonorowani nagrodami

Zwykle oraz z niekłamaną przyjemnością piszemy o tym, kiedy choroszczańscy uczniowie otrzymują nagrody. Jednak z nie mniejszą radością, zwłaszcza w takim dniu jak dziś – z okazji Święta Edukacji Narodowej, wyróżniamy nauczycieli, którzy zostali uhonorowani nagrodami Burmistrza Choroszczy i nagrodami Dyrektorów poszczególnych szkół.

Ilustracja do artykułu IMG_20201013_105614.jpg

Wśród kadry pedagogicznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Choroszczy w roku szkolnym 2020/2021 nagrody Burmistrza otrzymały Panie: Barbara Joka oraz Joanna Urszula Chmur. Nagrody Dyrektora otrzymało 15 pedagogów, Państwo: Katarzyna Adamska-Niewiarowska, Beata Gawryluk, Małgorzata Czulewicz, Izabela Borysewicz, Anna Hajduczenia, Katarzyna Proszczuk, Renata Rajewska, Jolanata Lenczewska, Anna Nowik, Aneta Horodeńska, Maciej Kościelecki, Rafał Popko, Marzena Szumkowska, Małgorzata Cieśluk i Anna Kozłowska.

Pośród kadry pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Złotorii Nagrody Burmistrza otrzymały Panie: Monika Prejzner i Anna Cackowska. Z kolei nagrody Dyrektora otrzymały Panie: Iwona Roszkowka, Joanna Lawrenty, Joanna Czarnecka, Renata Łuksza i Ludgarda Gudel.

Z grona kadry Przedszkola Samorządowego im. Jana Pawła II w Choroszczy, nagrody Burmistrza Choroszczy zostały przyznane Paniom: Bożenie Lenczewskiej i Katarzynie Tur, nagrody dyrektorskie – 13 Pracownikom Oświaty, a Pani Iwona Sławińska – z rąk Burmistrza odebrała też tytuł nauczyciela mianowanego, wynikający z osiągniętego poziomu rozwoju zawodowego.  

Wszystkim uhonorowanym pedagogom serdecznie gratuluję przyznanych wyróżnień – mówi Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński. W tak trudnym okresie, który za nami, ale także – który w chwili obecnej również nam towarzyszy, przyznane laury to motywujące czynniki doceniające włożony trud w codzienną pracę z naszymi dziećmi i młodzieżą – młodymi pokoleniami Polaków – dodaje włodarz Gminy Choroszcz.

My również dołączamy się do powinszowań i wszystkim Nauczycielom, Pedagogom i Pracownikom Oświaty życzymy wszystkiego, co najlepsze.

Powrót na początek strony