Nowe szatnie dla sportowców

Nawet kilkudziesięcioosobowe drużyny piłkarskie klubów z terenu Gminy Choroszcz, w tym Narwi Choroszcz, a także zaproszonych gości – w komfortowych warunkach mogą przygotowywać się do meczy czy zawodów rozgrywanych przy kompleksie sportowym w Choroszczy, zwłaszcza zaś przy Stadionie Miejskim w Choroszczy. Dwie szatnie, każda z zapleczem sanitarnym, właśnie zostały oddane do użytkowania. W ten sposób zrealizowaliśmy projekt Budżetu Obywatelskiego Miasta Choroszcz na rok 2023. Teraz więc, niezależnie od warunków pogodowych, czy to latem czy też w chłodniejsze dni, sportowcy mogą przebierać się i przygotowywać do meczy czy treningów w dobrych, komfortowych warunkach.

IMG_6566.jpg

Dwie przestrzenie o charakterze szatni wraz z dwoma pomieszczeniami sanitarnymi (z WC, prysznicami i umywalkami) są obiektami całorocznymi, ponieważ są ogrzewane; wyposażone są też w okna, zabezpieczone roletami zewnętrznymi, także w stalowe drzwi zewnętrzne.

Teraz więc niezależnie od warunków pogodowych, czy latem czy też w chłodniejsze dni, nasi sportowcy mogą przebierać się i przygotowywać do meczy czy treningów w dobrych komfortowych warunkach – przyznaje Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński. Z przyjemnością oddaliśmy w użytkowanie „obywatelskie” szatnie – obywatelskie, ponieważ zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Choroszcz na 2023 rok.

Przed nami ocena formalna i merytoryczna projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego Miasta Choroszcz na rok 2024. Ciekawe jakie pomysły mają mieszkańcy Choroszczy do zaproponowania? Dowiemy się już niebawem.

Przypominamy najważniejsze daty związane z Budżetem Obywatelskim Miasta Choroszcz na 2024 rok:

- do 25 września 2023 r. – ogłoszenie listy projektów podlegających dalszym konsultacjom z mieszkańcami miasta Choroszcz; oraz niespełniających kryteriów formalnych i merytorycznych Budżetu Obywatelskiego

- od 2 do 13 października 2023 r. – konsultacje z mieszkańcami Choroszczy w sprawie wyboru projektów inwestycyjnych do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Choroszcz na 2024 rok

- do 27 października 2023 r. – ogłoszenie wyników głosowania

Powrót na początek strony