Piłkarka z Choroszczy – z nagrodą burmistrza

W ostatnich dniach 2023 roku, pochodząca z Choroszczy – znakomita zawodniczka kobiecej Pogoni Szczecin – Agnieszka Garbowska, odwiedziła burmistrza Choroszczy Roberta Wardzińskiego, by z jego rąk odebrać nagrodę za osiągane wyniki sportowe.

Agnieszka Garbowska_BANNER.jpg

Agnieszka Garbowska zaczynała swoją karierę w naszym klubie „Narew” Choroszcz, gdzie się sportowo wychowała, następnie przeszła do Włókniarza Białystok, aby – na kolejnym etapie swojej kariery – trafić do ekstraligowych: Unifreeze Górzno i Olimpii Szczecin. Ekstraliga pozostała miejscem sportowych sukcesów Agnieszki – tym razem w Sportis KKP Bydgoszcz. Od 2022 roku z kolei, choroszczańska pomocniczka występuje w Pogoni Szczecin, z którą zdobywa kolejne wspaniałe sukcesy.

Ze względu na doskonałe wyniki i determinację w działaniu, burmistrz Choroszczy Robert Wardziński przyjął na spotkaniu Agnieszkę Garbowską i pogratulował jej fantastycznych sportowych osiągnięć, wręczając dyplom oraz skromny upominek.

Jesteśmy dumni z młodej i utalentowanej choroszczanki, trzymamy kciuki za dalszą tak skuteczną karierę Agnieszki Garbowskiej i życzymy jej niesłabnącego powodzenia. Wszystkiego, co najlepsze!

Powrót na początek strony