Piosenki o miłości rozbrzmiały w Choroszczy

Nula Stankiewicz – wokalistka o niepowtarzalnym głosie i charyzmie, oraz Janusz Strobel – mistrz gitary klasycznej i kompozytor odwiedzili Choroszcz, dając niepowtarzalny koncert w kościele parafialnym. Koncert na długo zostanie w pamięci.

nr-2.JPG

Nula Stankiewicz i Janusz Strobel to para zarówno na scenie, jak i w życiu, która od lat zachwyca publiczność własnymi interpretacjami piosenek literackich. Tym razem, dając koncert w kościele pw. św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana Męczennika w Choroszczy, na zaproszenie Centrum Kultury oraz księdza proboszcza – Leszka Struka, delikatny i kobiecy głos Nuli Stankiewicz oraz wirtuozeria gitary Janusza Strobla, przeniosły słuchaczy w świat pełen emocji i przemyśleń. Para, tworząc harmonijny i pełen pasji duet, zachwyciła i prawdziwie wzruszyła publiczność.

Podczas koncertu w Choroszczy, na nowo wybrzmiały utwory łączące najwyższej próby poetyckie teksty z jazzowymi aranżacjami. Repertuar składał się z piosenek o miłości, pióra m.in.: Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory i Jana Wołka, które od lat skłaniają do refleksji i wzruszają serca. To wyjątkowe wydarzenie muzyczne pozostawiło niezapomniane wrażenia.

Powrót na początek strony