„Sto pomysłów dla Biebrzy”

Biebrzański Park Narodowy, Gmina Goniądz, Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu zapraszają na Biebrzańskie Targi Twórczości I Sztuki Ludowej „Sto pomysłów dla Biebrzy”.

Sto-pomysłów-dla-Biebrzy_2024_baner.png

Targi odbędą się w niedzielę 5 maja 2024 r., w godz. 10:00-16:00, na placu Miejskiego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Goniądzu (ul. Demokratyczna 10, 19-110 Goniądz).

Biebrzańskie Targi Twórczości i Sztuki Ludowej przyciągają oryginalną sztuką ludową i zdrową żywnością. Są szansą na wyjątkowe zakupy, ale też na rozmowy i poznanie producentów zdrowej żywności: serów, wędlin, pieczywa oraz artystów ludowych z rękodziełem: rzeźbą, malarstwem, plecionkarstwem, haftem, pisankami, galanterią drewnianą, biżuterią.

W tym dniu proponujemy gościom odwiedzającym Targi, pokaz dorobku kulturowego i kulinarnego z doliny Biebrzy. Jak co roku, zapraszamy na happening. Odbędą się zajęcia plastyczne o tematyce przyrodniczej, warsztaty ceramiczne, gry plenerowe. Uczestnicy happeningu otrzymają upominki. Ze sceny czas umilać będą artyści z zespołów folklorystycznych.

Wystawców, pasjonatów przyrody biebrzańskiej, miłośników regionalnych wyrobów oraz wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w imprezie.

Zgłoszenia udziału wystawców przyjmuje oraz udziela szczegółowych informacji: Jerzy Bachliński –Dział Udostępniania Biebrzańskiego Parku Narodowego, tel.: 85 738 30 35; e-mail: Jerzy.Bachlinski@biebrza.org.pl

Szczegółowe informacje: https://bbpn.gov.pl/aktualnosci/biebrzanskie-targi-tworczosci-i-sztuki-ludowej

plakat-format-a3.jpg

Powrót na początek strony