Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu w Choroszczy

Miękki, puchaty, z klapniętym uszkiem czy wielkimi oczkami. To miś, który swoje święto obchodzi 25 listopada. Trudno zaprzeczyć, że pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, jedyna przytulanka na otarcie łez i ukochana „podusia” do snu. O tym święcie, nie zapomniały także przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego im. Jana Pawła II w Choroszczy.

Ilustracja do artykułu PS JPII_Skrzaty-Mis.jpg

25 listopada 2020r. w Przedszkolu Samorządowym w Choroszczy odbył się Dzień Pluszowego Misia. W tym roku uroczystości z okazji tego święta były inne, lecz mimo pandemii postanowiliśmy nie rezygnować z tradycji. Każda grupa osobno obchodziła urodziny niedźwiadka. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Na podst. mat. org./UM

Powrót na początek strony