Sztalugi i teatr w plenerze, czyli część III „Wakacji z M-GCKiS”

Trzecia odsłona „Wakacji z M-GCKiS” w Choroszczy to spotkanie ze sztuką: w czwartek 15 lipca przed południem zapraszamy na „Sztalugi w plenerze”, a po południu – na „Zabawę w teatr”. Oba spotkania-warsztaty odbędą się na pl. Z. Brodowicza w Choroszczy. Zapraszamy!

Ilustracja do artykułu Wakacje z M-GCKiS.jpeg

W trzeciej części wakacji z Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy w czwartek 15 lipca br. odbędą się następujące warsztaty:

- w godz. 10.00-12.00 będzie można namalować najprawdziwsze obrazy pod okiem instruktorki M-GCKiS – Moniki Tekielskiej-Chmielewekiej. Jaka będzie tematyka? Zapraszamy, by się o tym osobiście przekonać;

- z kolei w godz. 12.00-14.00 na warsztaty teatralne oraz sztukę tworzenia teatrzyku kamishibai zapraszają również instruktorzy M-GCKiS w Choroszczy: Paulina Krysiewicz i Adam Kamieński.

Organizatorzy podczas warsztatów zapewniają materiały do zajęć i wodę; posiłki – należy mieć we własnym zakresie.

Przypominamy:

- zapisy odbywają się telefonicznie – pod nr. tel.: 732 698 951. WAŻNE: na 15.07.2021 obowiązują zapisy na oba warsztaty (w godz. 10.00-14.00);

- zapraszamy uczestników w wieku 7-12 lat;

- opłata za osobę wynosi 20 zł (za oba warsztaty).

WAŻNE: warunkiem udziału dziecka w zajęciach jest wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i zaakceptowanie Regulaminu „Wakacji z M-GCKiS” dostępnych poniżej artykułu jako osobne pliki oraz na www.kultura.choroszcz.pl.

Zapraszamy! I zachęcamy, by skorzystać z oferty M-GCKiS
– niech nikt podczas tych wakacji się nie nudzi!

Lipiec to propozycje stacjonarne (warsztaty, spotkania), które pozwalają poznać zarówno kadrę M-GCKiS w Choroszczy, jak również oferowane przez nią zajęcia. Najbliższe daty lipcowych „Wakacji z M-GCKiS” to: 22 i 27 lipca. Szczegółowych informacji o nich będziemy udzielać z tygodniowym wyprzedzeniem. Już dziś na nie zapraszamy.

Sierpień z kolei będzie obfitował w moc wyjazdów na łono natury, w piękne miejsca Gminy Choroszcz. 

Spędźmy razem te wakacje – kreatywnie, wesoło – z kulturą!


 

Powrót na początek strony