Taneczna i po angielsku – 4. odsłona miejskich wakacji w Choroszczy

Gmina Choroszcz i Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 4 do 16 lat do zapisów na kolejne warsztaty z cyklu „Wakacje z M-GCKiS!”. Czwarte spotkanie odbędzie się w czwartek 22 lipca br. w godz. 10.00-14.00.

Ilustracja do artykułu banery-wakacje-lipcowe-1024x539-1.png

Tego dnia będzie okazja spróbować swoich sił w tańcu nowoczesnym pod opieką instruktora Łukasza Więcka (który współpracował już z choroszczańskim Centrum, a od nowego sezonu będzie tu prowadził zajęcia z tańca nowoczesnego), a także pobawić się językiem angielskim – a to za sprawą choroszczańskiej szkoły językowej Ready Stedy English. Finalnie wszyscy uczestnicy czwartkowych warsztatów spotkają się na karaoke w galerii M-GCKiS.

Organizatorzy podczas warsztatów zapewniają materiały do zajęć i wodę;
posiłki – należy mieć we własnym zakresie.

Przypominamy:

- zapisy odbywają się telefonicznie – pod nr. tel.: 732 698 951. WAŻNE: na 22.07.2021 obowiązują zapisy na oba warsztaty (w godz. 10.00-14.00);

- zapraszamy uczestników w wieku 4-16 lat;

- opłata za osobę wynosi 20 zł (za oba warsztaty).

WAŻNE: warunkiem udziału dziecka w zajęciach jest wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i zaakceptowanie Regulaminu „Wakacji z M-GCKiS” dostępnych poniżej artykułu jako osobne pliki oraz na www.kultura.choroszcz.pl.

Zapraszamy! I zachęcamy, by skorzystać z oferty M-GCKiS
– niech nikt podczas tych wakacji się nie nudzi!

Najbliższa data lipcowych „Wakacji z M-GCKiS” to 27 lipca. Szczegółowych informacji o nich będziemy udzielać z tygodniowym wyprzedzeniem. Już dziś na nie zapraszamy. Sierpień z kolei będzie obfitował w moc wyjazdów na łono natury, w piękne miejsca Gminy Choroszcz. 

Spędźmy razem te wakacje – kreatywnie, wesoło – z kulturą!

Powrót na początek strony