Wesołych Świąt on-line – konkurs

Wesołych Świąt – zdrowia, szczęścia, pomyślności! Bogatego Mikołaja, wspaniałych prezentów… Doskonale to znamy, prawda? Życzenia świąteczne płyną na długo przed Bożym Narodzeniem. W tradycji polskiej składanie życzeń sięga dalekiej przeszłości. W dzisiejszych czasach zmienia się nieco forma, ale idea życzeń bożonarodzeniowych wciąż pozostaje ta sama. Aby podtrzymać tę piękną tradycję, Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Biblioteka Publiczna w Choroszczy ogłaszają konkurs bożonarodzeniowy ON-LINE pn. „Najpiękniejsze życzenia świąteczne”.

Ilustracja do artykułu BANEREK-2.jpg

Zadanie konkursowe polega na napisaniu ciekawych, oryginalnych życzeń bożonarodzeniowych. Wymagane jest samodzielne stworzenie życzeń. Wszelkie próby kopiowania tekstu życzeń z powszechnie znanych źródeł (np. z Internetu), będą dyskwalifikowane jako zgłoszenie konkursowe.

Jedyny wyjątek to kategoria: przedszkolaki – tu dopuszcza się wspólną pracę rodzica z dzieckiem.

Prace konkursowe są przyjmowane w czterech kategoriach:

Kat. I – przedszkolaki wraz z rodzicami
Kat. II – klasy I-III SP
Kat. III – klasy IV-VIII SP
Kat. IV – młodzież szkół średnich oraz osoby dorosłe

Konkurs trwa w dniach: 25.11.2020-15.12.2020.

Pracę konkursową w formie pliku tekstowego, wraz ze skanem prawidłowo wypełnionego oraz podpisanego formularza zgłoszeniowego, dostępnego do pobrania na stronie internetowej poniżej – jako załącznik do tekstu, a także na: www.biblioteka.choroszcz.pl, należy przesłać drogą poczty elektronicznej na adres: biblioteka@choroszcz.pl. Konkurs, jak i jego rozstrzygnięcie, odbywa się wyłącznie w trybie ON-LINE.

Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie poniżej, z którym przed wzięciem udziału w konkursie, należy się zapoznać. Kontakt telefoniczny w sprawie konkursu pod nr. tel.: 723 698 951.

Na podst. mat. org/UM

Powrót na początek strony