Zagłosuj na Pałacyk w Choroszczy!

1 kwietnia 2021 roku ruszyła XXV jubileuszowa edycja konkursu Modernizacja Roku i Budowa XXI wieku. Muzeum Podlaskie w Białymstoku zgłosiło do konkursu modernizację elewacji Pałacu Branickich, siedziby Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy. Dzięki inwestycji, letnia rezydencja odzyskała barokowy blask. Serdecznie zachęcamy wszystkich: oddajmy swój głos na pałacyk w Choroszczy!

Ilustracja do artykułu baner_rusza_glosowanie4.jpg

Konkurs Modernizacja Roku i Budowa XXI wieku to szczególna okazja do promowania dziedzictwa kulturowego Choroszczy, jaką jest letnia rezydencja Jana Klemensa Branickiego, należąca do najcenniejszych realizacji architektonicznych epoki.

Zatem serdecznie zachęcamy wszystkich:
oddajmy swój głos na pałacyk w Choroszczy!
Sprawmy, by choroszczański pałacyk
znalazł się wśród najpopularniejszych budowli i modernizacji w Polsce!

Głos można oddać pod linkiem: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/2262/object/2294/modernizacja-elewacji-palacu-branickich-siedziby-muzeum-wnetrz-palacowych?fbclid=IwAR15MCTkjYROMCb_XoYjGFbCSN0V1fLw73oKc3D0Xn7oC9vu-Sig2eBKx5E.

Konkurs Modernizacja Roku i Budowa XXI wieku został objęty patronatem honorowym Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka. Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród od lat odbywa się na Zamku Królewskim w Warszawie. Informacje o konkursie znajdują się na stronie: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/news/wkrotce-startuje-plebiscyt-internetowy-zaglosuj-na-swoje-ulubione-miejsce-w-polsce

Zapraszamy do głosowania na Choroszcz!

Na podst. mat. org./UM

Powrót na początek strony