Zajmujesz się turystyką? Zapromuj się w Warszawie

Ze względu na liczne zapytania i uwagi ze strony potencjalnych turystów i gestorów bazy turystycznej, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zaprasza pomioty turystyczne z województwa podlaskiego do udziału w nieodpłatnej promocji ich oferty, mówiąc ogólnie: wypoczynku na Podlasiu, ze szczególnym uwzględnieniem regionów przygranicznych. Wydarzenie planowane jest 29 lub 30 czerwca 2024 r. – w zależności od liczby chętnych. Szczegóły – przedstawiamy poniżej.

summer-2880261_1280.jpg

Szeroko pojęte podmioty zajmujące się/związane z turystyką w województwie podlaskim, są zaproszone przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego do zaprezentowania swojej oferty mieszkańcom stolicy (i nie tylko) podczas wydarzenia, które mogłoby odbyć się 29 lub 30 czerwca 2024 r. w godz. 11.00-17.00 na terenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie (konkretnie: taras przy ul. Wspólnej). Prezentacja oferty turystycznej jest bezpłatna, a forma prezentacji zależy wyłącznie od inwencji twórców. Koszt – to jedynie dojazd do Warszawy

Zatem, jeśli zauważają i/lub odczuwają Państwo spadek liczby turystów w Waszych obiektach i chcieliby skorzystać z możliwości zaprezentowania swojej oferty mieszkańcom stolicy i innym potencjalnym turystom, zapraszamy do udziału w planowanym wydarzeniu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie w dn. 29 lub 30.06.2024. Dzięki temu, podlaska turystyka ma szansę o sobie przypomnieć i zakomunikować, że wypoczynek w województwie podlaskim jest bezpieczny, a atrakcje turystyczne wciąż czekają na odwiedzających.

Wydarzenie odbędzie się w momencie zgłoszenia się odpowiedniej liczby chętnych. W przeciwnym wypadku, impreza nie odbędzie się.

Zainteresowani udziałem, są proszeni o informację mailową na adres: monika.laskowska@podlaskie.eu  lub  izabela.kononczuk@podlaskie.eu  do końca dnia 20.06.2024 r.

W razie pytań, prosimy o kontakt tel.: 85 66 54 489, 85 66 54 484, 85 66 54 485.

Fot. www.pixabay.com

Powrót na początek strony