„Żyj filmowo – płać bezgotówkowo” – seanse filmowe w Choroszczy

Bezgotówkowe Kino Objazdowe zawita w Choroszczy już 28 listopada br.! W auli M-GCKiS w Choroszczy zostaną wyświetlone największe i najgłośniejsze premiery kinowe. Jakie? Zapraszamy, by osobiście się o tym przekonać.

Plakat-A3-girl-BKO-Trasa-VI-2023_16-1086x1536.jpg

Na dużym ekranie będzie można zobaczyć:

„Uwierz w Mikołaja” – opowiada o Agnieszce, która z powodu gwałtownej śnieżycy, zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce. Na drodze dziewczyny pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. To lekka, zabawna i ciepła komedia romantyczna, w której zatriumfuje magia miłości i magia świąt! (dyst. Kino Świat)

„Psi Patrol: Wielki film” – kiedy w Mieście Przygód ląduje magiczny meteor, szczeniaki z Psiego Patrolu zyskują supermoce, które przekształcają je w Kosmopieski! Dla Skye, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. (dyst. UIP)

„Chłopi” –  to adaptacja słynnej powieści Władysława Reymonta, za którą polski pisarz otrzymał Nagrodę Nobla. Wykonany w technice animacji malarskiej film, to prawdziwe widowisko z imponującymi scenami tańca i bitwy. To dzieło trzeba zobaczyć w kinie! (dyst. Next Film)

„Kajtek Czarodziej” – oferuje odrobinę magii dla całej rodziny. To adaptacja ponadczasowej książki Janusza Korczaka w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz. Chyba każde dziecko pragnie posiadać czarodziejskie moce. A co, kiedy to marzenie się spełni? (dyst. Kino Świat)

Repertuar filmów w M-GCKiS w Choroszczy 28.11.2023 r. (wtorek):

SEANSE EDUKACYJNE dla grup zorganizowanych:
8:30 – Kajtek Czarodziej

10:30 – Psi Patrol. Wielki film
12:30 – Chłopi

SEANSE Z PRZEDSPRZEDAŻĄ ONLINE:
15:30 – Psi Patrol. Wielki film

17:30 – Kajtek Czarodziej
19:30 – Uwierz w Mikołaja

Na wszystkie seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa, która poza propozycjami kinowymi, przygotowała dla widzów także garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych!

Partnerem pokazów w Choroszczy jest Bank Spółdzielczy w Białymstoku.

Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. Bilety do kina można kupić zarówno online na stronie Bezgotówkowego Kina Objazdowego, jak i w dniu seansów w kasie kina – płacąc bezgotówkowo lub gotówką. Kasa Kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu. Link do sprzedaży biletów on-line: https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/648

Ceny biletów:
Normalny: 20 zł

Ulgowy: 18 zł
Grupowy: 16 zł

Przed budynkiem M-GCKiS w Choroszczy tego dnia pojawi się również kamper, a w nim mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Będzie w nim można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla osób prowadzących własną firmę realizuje obecnie Fundacja. 

Ogólnopolska akcja realizowana jest we współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców obszarów oddalonych od dużych miast i w których jednocześnie nie ma na stałe kina.

Więcej szczegółów: https://www.filmowobezgotowkowo.pl

Repertuar-BKO-Trasa-VI-2023_16-1536x1086.jpg

Powrót na początek strony