Klepacze zapraszają na Festyn Rodzinny

Czternastego o czternastej – to ciekawa kombinacja zwiastująca atrakcje czekające na uczestników festynu rodzinnego w Klepaczach. Czego można się spodziewać? Naprawdę wiele, m.in.: zabaw na dmuchańcach, animacji, przejażdżek konnych, zabytkowych aut, stoisk handlowych i promocyjnych, pokazu sprzętu strażackiego i grupy ratowniczej Nadzieja. Na scenie wystąpią: Klepaczanki i Narwianie oraz Racisova, a także gwiazda wieczoru – Magda Niewińska. Zapraszamy więc w niedzielę 14 lipca br. do OSP Klepacze, gdzie od godz. 14.00 rozpocznie się doroczny Festyn Rodzinny.

Klepacze_festyn_BANNER.png

Festyn Rodzinny w Klepaczach to niepowtarzalna okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych, pełnego atrakcji dla dzieci i dorosłych. Oprócz już wymienionych, oferta tego dnia obejmuje też wystawę prac uczestników zajęć plastycznych, odbywających się przez miniony rok artystyczny w filii bibliotecznej w Klepaczach. Podczas festynu wystąpią więc zaproszeni goście, niemniej swój niemały udział będą mieć też mieszkańcy miejscowości. To zdecydowanie walor wydarzenia.

Warto więc na nim być! Zapraszamy do Klepacz bardzo serdecznie!

Na wydarzenie zapraszają: Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński, Miejsko- Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy oraz OSP Klepacze i Koło Gospodyń Wiejskich „Razem lepiej”. Partnerem wydarzenia jest Województwo Podlaskie.

Klepacze_festyn w Klepaczach_PLAKAT.png

Powrót na początek strony